Avatar uživatele
773038948

...........

pomocte mne se zbavit toho trápení!!:‚((
už proste chci umřít!.. :‘((
Doplňuji:
Co se stalo???
ono se nestalo nic !! :‚(((
jen můj život stojí za hovn*..
všechno se mne v nem hroutí
skoro po každý slyšim nadávky na me
k tomu mám zbytek rodiny upa nekde 1600km daleko !! _:‘(( bydlim jenom s matkou a tátou a to mne připadá že mne vůbec nemaji rádi__
nekdy jsou na mne hodnýý… což je málo kdy :‚(((
připadá mi že jsem na tomhle svete k ničemu… už se začínam čím dál tim víc řezat!! :‘(((
mám pocit že s tim životem za chvilku skoncuju. muj život byl nejlepší když jsem bydlela z babičkou na Ukrajine!:‚(((
možna by muj život nestal za hovno kdybych ted tam byla ale ted je uplne na hovno :‘(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? led, Andělé, hanulka11 před 4602 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

zavolej na nějaké číslo z tohoto seznamu, tam ti poradí co dělat dál http://www.hel­p24.cz/index.php?pa­ge=centra-pomoci
Doplňuji:
Pro tebe, že ti je 12 bude lepší zavolat linku bezpečí, tak je určená pro děti

http://www.lin­kabezpeci.cz

116 111

Upravil/a: Michal Kole

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Ak sa nemýlim, ty teraz chodíš na základnú školu.
Teraz, keď ťa rodičia zobrali k sebe z Ukrajiny, odtrhli ťa od priateliek a priateľov, od babičky, od toho čo si mala rada a teraz ti to chýba…
Rodičia musia pracovať a nemajú cez deň na teba čas. Zjavne máš problémy so spolužiakmi a s učením (prirodzene na Ukrajine bolo iné učivo), ale nadávať si sa naučila rýchlo.
Skús sa porozprávať s rodičmi. Neverím, že ťa nemajú radi, to by ťa potom nezobrali k sebe. Určite ti poradia a prispôsobia svoju prácu(v rámci možnosti).
Sús prípadne zavolať na linku pomoc dětem 116 111
Záverom: Život nie je taký, aby sme ho zahodili, aj keď sa nám to niekedy zdá. Každý z nás mal niekedy obdobie pocitu absolutne zničeného života, ale prekonali sme to. Aj ty to prekonáš.

http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/home­.asp?idk=393

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Je to tvoje tel.cislo ? Jestli chces , muzu ti zavolat. Nebo napis kdy , muzu i zitra… kdykoliv a poradim… napis do diskuze , jestli budes chtit. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Ale prosím, tě to nebude tak jednoduché. Musíš si s někým promluvit -co tě k tomu vede.
Doplňuji:
Ve 12 letech prosím nedělej takové závěry, tovíš, že tě mají doma rádi, jen mají asi hodně práce a popros je abyste si udělali večer vždy rituál, kdy se sejdete a proberete spolu den co se událo, co kdo zažil, co si naplánujete na další dny, víkend apod. Uvidíš, že se vše zlepší, hlavně se neuzavírej do sebe , je třeba s rodiči mluvit a říct jim o svých pocitech, možná si ani navšimli pokud se straníš, že se v tobě cokoli odehrává. Držím ti palečky a prosím tě promluvte si společně

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

A,kolik je Ti,let,že myslíš na takové věci.Život není zas tak dlouhý,tak proč se ho zbavovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

znám hodně lidí, co prožívalo v tvém věku to samé. Pokud seš sama doma a chytne tě takovýto pocit, tak se nějak uvolni, relaxuj, běž na PC, pusť si nějaký svůj oblíbený pořad, masturbuj, prostě cokoliv, čím si odpoutáš pozornost a mělo by to věkem odejít samo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

A co takhle napsat, co se stalo?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek