pomocte mne se zbavit toho trápení!!:‚((
už proste chci umřít!.. :‘((
Doplňuji:
Co se stalo???
ono se nestalo nic !! :‚(((
jen můj život stojí za hovn*..
všechno se mne v nem hroutí
skoro po každý slyšim nadávky na me
k tomu mám zbytek rodiny upa nekde 1600km daleko !! _:‘(( bydlim jenom s matkou a tátou a to mne připadá že mne vůbec nemaji rádi__
nekdy jsou na mne hodnýý… což je málo kdy :‚(((
připadá mi že jsem na tomhle svete k ničemu… už se začínam čím dál tim víc řezat!! :‘(((
mám pocit že s tim životem za chvilku skoncuju. muj život byl nejlepší když jsem bydlela z babičkou na Ukrajine!:‚(((
možna by muj život nestal za hovno kdybych ted tam byla ale ted je uplne na hovno :‘(

Nejlepší odpověď
Michal Kole

zavolej na nějaké číslo z tohoto seznamu, tam ti poradí co dělat dál http://www.hel­p24.cz/index.php?pa­ge=centra-pomoci
Doplňuji:
Pro tebe, že ti je 12 bude lepší zavolat linku bezpečí, tak je určená pro děti

http://www.lin­kabezpeci.cz

116 111

Další odpovědi
led

Ak sa nemýlim, ty teraz chodíš na základnú školu.
Teraz, keď ťa rodičia zobrali k sebe z Ukrajiny, odtrhli ťa od priateliek a priateľov, od babičky, od toho čo si mala rada a teraz ti to chýba…
Rodičia musia pracovať a nemajú cez deň na teba čas. Zjavne máš problémy so spolužiakmi a s učením (prirodzene na Ukrajine bolo iné učivo), ale nadávať si sa naučila rýchlo.
Skús sa porozprávať s rodičmi. Neverím, že ťa nemajú radi, to by ťa potom nezobrali k sebe. Určite ti poradia a prispôsobia svoju prácu(v rámci možnosti).
Sús prípadne zavolať na linku pomoc dětem 116 111
Záverom: Život nie je taký, aby sme ho zahodili, aj keď sa nám to niekedy zdá. Každý z nás mal niekedy obdobie pocitu absolutne zničeného života, ale prekonali sme to. Aj ty to prekonáš.

http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/home­.asp?idk=393

anonym

Je to tvoje tel.cislo ? Jestli chces , muzu ti zavolat. Nebo napis kdy , muzu i zitra… kdykoliv a poradim… napis do diskuze , jestli budes chtit. -iv-

hanulka11

Ale prosím, tě to nebude tak jednoduché. Musíš si s někým promluvit -co tě k tomu vede.
Doplňuji:
Ve 12 letech prosím nedělej takové závěry, tovíš, že tě mají doma rádi, jen mají asi hodně práce a popros je abyste si udělali večer vždy rituál, kdy se sejdete a proberete spolu den co se událo, co kdo zažil, co si naplánujete na další dny, víkend apod. Uvidíš, že se vše zlepší, hlavně se neuzavírej do sebe , je třeba s rodiči mluvit a říct jim o svých pocitech, možná si ani navšimli pokud se straníš, že se v tobě cokoli odehrává. Držím ti palečky a prosím tě promluvte si společně

tom004

A,kolik je Ti,let,že myslíš na takové věci.Život není zas tak dlouhý,tak proč se ho zbavovat.

anonym

znám hodně lidí, co prožívalo v tvém věku to samé. Pokud seš sama doma a chytne tě takovýto pocit, tak se nějak uvolni, relaxuj, běž na PC, pusť si nějaký svůj oblíbený pořad, masturbuj, prostě cokoliv, čím si odpoutáš pozornost a mělo by to věkem odejít samo

Alesh

A co takhle napsat, co se stalo?