Zlatý

Bez jaké dobrůtky si Vánoce nedovedete představit?

Zajímala by mě třeba i nějaká osobní nebo rodinná tradiční vychytávka nebo něco, co jste kdysi kdesi ochutnali a teď už to patří k vašemu oblíbenému :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Posledních 20 let je to punč. Na štědrý den a oba vánoční svátky,vždy po večeři. Nemám žádný svůj oblíbený,ale najdu na netu,nebo v nasbíraných receptech z časopisů.Letos třeba z této stránky.Každý rok je jiný,stejně jako život,ale vždy super. :-))

http://www.labuznik.com/…

Další odpovědi:

Zlatý

S paní domácí jsme spolu téměř 39 let, ale stále patří k tradici, že v noci před štědrým dnem peče klasickou domácí vánočku. Dnes už jsme sice oba starouni, kterým děti dávno odešly z domova, přesto se však každé ráno v den štědrosti těšíme na okamžik, kdy manželka krásně nazdobenou vánočku nakrojí a oběma, na slavnostním prostírání nabídne k šálku kakaa tuto dobrotu. Zmíněný okamžik snad lze nahradit až situací, kdy u nás později pod stromečkem, třeba na Boží narození rozbalují dárky vnoučata.

Pokročilý

Pro mě je největší Vánoční dobrůtka kapr s bramborovým salátem! :)

Bronzový

domácí rybí polévka se spoustou jiker a křupavými kostičkami :)

vždycky když kupujeme kapra, tak se snažím tipnout jikernačku a ne vždy to vyjde ;) ale manžel má trochu lepší skóre... od té doby, co jsme svoji, jsme měli jikernačku zatím vždycky - doufám, že jsem to pro letošek nezakřikla :)

Pokročilý

Perníčky podle speciálního receptu ;)

Stříbrný

Bez DOMÁCÍHO bramborového salátu. :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.