ReHu

Bez čeho si nedokážete představit snídani? Je vám jedno co snídate? Či ne?

Doplňuji:
Pro mně není snídaně bez pečiva.
Je jedno, jestli k párku nebo s máslem a medem či kousek bábovky, hlavně kousek jakéhokoli pečiva.
Zjistila jsem, že ani ta káva mi tak nechybí.
Děkuji za vaše odp 🙂.

Nejlepší odpověď
quentos

bez čaje a kávy

Další odpovědi
Bumbes

Pro dokončení probuzení anglickou kávu (hodně cukru a hodně mléka), asi za půl hodiny nějakou hustou svačinovou polévku;
mám jich velkou zásobu v mrazáku stále doplňovanou…

Při čtení příspěvku od ‚kvikal‘ my vytanuly na mysli snídaně paní správcové z filmu Postřižiny.
Jaký já měl u toho filmu permanentní hlad si málokdo dokáže představit, při cestě z kina jsem si musel v Bufetu dát alespoň prejt se zelím a bramborem…

anonym

nejdřív si musím dat kávu,jinak se neproberu

dagry

Tak to já jsem se teda snídat naučila (pokud teda mám čas a volno). A v sezóně rajčat musím mít ke chlebu, rohlíku či jinému pečivu minimálně jedno nakrájené rajče. A vždycky si vařím nějaký dobrý čaj. Káva po ránu mi osobně nic neříká.

iceT

Urcite by mi chybela ranni kavicka a pak je jedno co k ni budu mit-michana vajicka,vanocku s maslem,rohlik s pomazankou,v an­glii jsem dostala fazole,parek,volske oko a slaninu,to byla vazne mnamka.
Treba zitra rano budu mit domaci vajecnou tlacenku.

panenka

Co se týče jídla snídám Rehu všechno (pečivo s máslem sýrem a salámem k tomu zeleninu,občas si dám štrůdl,bábovku,lu­pinky, ale bez raní kávy si nedokážu snídani představit .

led

Ja ráno mávam smrtiacu kombináciu: káva+internetové spravodajstvo.

SinceX

Já snídám chléb s máslem a teplý čaj a půl dne nemusím nic jíst..:)

kvikal

bez nějaké formy MASA, ale fakt, že moc často nesnídám (já vím je to špatně, ale se k ní prostě nedostanu)

BEAES

Většinou bez kávičky a něčeho sladkého k tomu.

anonym

Ja mam snidani k obedu a obed k veceri.Nesnidam uz par let.

martina1

Bez kafe,jinak klidně zemřu hlady,ale bez kofeinu neumím začít fungovat.

Spiritus

JOGURT,JOGURT A JEŠTĚ JEDNOU JOGURT :D

macek

Ráno musím kafčo jinak se neproberu.K tomu cokoliv.Chleba ,vánočku, koláč

rybíz

Bez kávy si snídani nedovedu představit.I když vstávám velmi brzy např. na houby nebo ryby. Nejraději mám hustou polévku, maso, uzeniny apod., někdy i něco sladkého, třeba oplatek.

kapka

Chleba nebo rohlík s máslem a kakao. Naprosto pravidelně. Jestli se mě budou ve stech letech ptát na recept dlouhověkosti, svedu to na ty snídaně. 🙂

Ewush

bez kakaa!

Miroslavst

Milá ReHu, snídani si nedovedu představit bez toho, že bych předtím nejdřív nevstal :D
A jinak je mi to jedno. Rohlík, něco k tomu-salám, sýr, džem nebo i jam, prostě cokoli a čaj. Pak si dám kafe-bez toho bych umřel.

Michal

Dobré kávy, nebo čaje.Není mi jedno co snídám,ale nejsem náročný.