Mirdas

Bez čeho si dnešní den neumíte představit?

Jde hlavně o tradice s tímto dnem spojeny.

.
Ahmede, velice mne připomínáš sousedku která se vždy objeví vždy zda se se sousedama potkáme a pokecáme. Ona se vždy vnutí a i když je zcela mimo pokaždé chce být středem pozornosti. Nikdo ji nemá rád a jen pro klid v domě je trpěna.

Takže prosím alespoň dnes. Vem si kobereček, rozbal si ho k východu a neotravuj západ.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Bez stromečku.

Další odpovědi
anonym

Tradice si vytvoří každý sám, každá rodina má jiné zvyky. Taky bylo všechno jinak, když byl syn malý a jinak teď, když už má sám dítě, všechno se musí přizpůsobit situaci. Taky je změna v tom, že jsem změnila bydliště, dřív jsme každé dopoledne chodili ke kamarádce, všichni přátelé, chodili jsme tam na šneky, bohužel, už tam nebydlím, vytvářím si tedy svoje vlastní tradice tady, v novém bydlišti.

anonym

Beze sněhu.

Lurius

Bez rodiny a kapra s bramborovým salátem :)

anonym

bez hory bramborového salátu, hromady vepř. řízků, moře piva, vína a pár pohádek v telce. (nesnáším americké vánoční komedie)

Nechápavé

Bez stromečku :)

Ahmed ,buď sprostý i na Vánoce,takovéhle rozmazlené děcka mám fakt rád…

ReHu

Bez stromečku.
A trochy klidu 🙂

anonym

Ahmed Nakadi, copak, utekla ti žena?

anonym

Copak, můžeš se tam uhryzat vztekem, že někdo tvé stupidní plácání nepovažuje za úžasně duchaplné?

anonym

Jsi trapný jako tvůj nick.

setapouch

Takto jsem reagoval v sedmi letech a už tenkrát jsem se za to styděl.

anonym

… tak proč ten nick používáš ještě teď?

Lamalam

Nebo se vrátila…

anonym

Lamalam… 😁