Zlatý

Bez čeho byste se nedokázali 1 rok obejít? Auto, mobil.telef., alkohol?

Otázka padla na slovenských odp.
Doplňuji:
Uvádějí se zde záměrně tyto 3 údaje. Jinak bych také mohla mít na mysli třeba jídlo :-), bez kterého to také nejde.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Kdybych si musel vybrat jeden z těchto tří údajů,tak bych se těžko obešel bez mobilu.Ono stačí když si ho někdy zapomenu doma a jsem celý nesvůj.Je zajímavé že před nějakými dvaceti lety jsem ani nevěděl co to je.

Další odpovědi:

Pokročilý

U mě to je jednoznačně hudba..

Zlatý

Bez přátel. . . . partnera. . . . . dětí. . . . . kávy. . . . . mobilu. . . . . atd.

nepiji,takže bez alkoholu vydržím,nedokážu si představit být bez své rodiny,a bez lidí kolem sebe,technické věci jako auto by mi sice chybělo ale k životu není nezbytně nutné,jsou autobusy,vlaky,a taky mobil bych dokázala oželet

Pokročilý

Obešel bych se bez všeho kdybych musel. Nejsem materialista a ani rozmazlený člověk.

Zlatý

Bronzový

Bez auta bych se asi obešla a bez alkoholu asi také, ale horší by to bylo s cigaretami a se sexem který ve výčtu nejsou, bez toho bych se asi neobešla.

Bronzový

bez mých dětí

Zlatý

Krom toho alkoholu vše a spoustu a spoustu a spoustu dalších věcí.

Zlatý

bez auta klidně ... nemám řidičák, všude jezdím vlakem a nemůžu říct, že by mě to omezovalo ;{))>

Stříbrný

Alespoň jednoho kamaráda a PC.

Bronzový

Bez auta bych se obešla, stejně jezdím všude vlakem.

Bez mobilu bych se obešla, beztak si píšu/volám skoro jenom s přítelem (tedy obešla za předpokladu, že by byl často se mnou :))

Ale bez alkoholu... obzvlášť bez vína bych se rok neobešla. Už jen, aby mi bylo lehčeji bez auta nebo mobilu, dala bych si skleničku dobrého červeného vína :)

Bronzový

to záleží na situaci, představovat si něco, je maximálně neoběktivní... za určitých okolností dokážeš lecos a ani by tě to nenapadlo! neumím na to odpovědět, co chceš slyšet? asi moc přemýšlím...

Diskuze k otázce

Zlatý

ReHu

Na pustém ostrově bych oželela asi toto vše, ale v běžném životě by mi absence mobilu či auta hodně komplikovala život i práci.
Bydlím kousek za městem, ale bez auta to je bída. Stejně tak bez mobilu se přeruší téměř veškeré pracovní styky.

anonym

Aranah gratuluji k měsíčnímu úspěchu a držím palečky pro pevnou vůli a odhodlání

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1799
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.