tatanka

Berou ještě obchodní řetězce stravenky r.2014? A prosím do kdy?

Odpovědi
anonym

Není to, platnost stravenky, napsané přímo na ni? Koukni z obou stran!

ahold

Obchodníci musejí brát stravenky od zákazníků do doby jejich platnosti. Ta je vyznačena na stravence.
Pokud se obrátíš přímo na vydavatele stravenky, (kontakt nebo www. je na rubu), Poradí ti, kde je možné stravenky vyměnit za nové, platné.

Pepa25

IMHO ne – a hlavně je to napsáno na té stravence!
(od obchodníků to ještě příslušná firma patrně vybírá).

isteron

Zvyknú firmy, ktoré stravenky vydávajú, už v októbri a novembri vydávať nové stravenky platné pre budúci tok.