BEAES

Bermundský trojúhelník – mizí v něm stále lodě a letadla?

Nějak se o něm už nemluví, ani nepíše!

Nejlepší odpověď
Chandler

Bermudský trojúhelník je opravdu velkou neznámou ! Záhada, jak má bejt. Že je trojúhelník opravdu mocný a že s tím není něco v pořádku můžeme vysvětlit v těchto zjištěných faktech ..už v padesátých letech letěly na zkušební let klem Bermud, Ostorikem nebo jak se to jmenuje, 5 letadel a měly do moře shodit nějakou bombu na otestování a vrátit se z5 na základnu ..ten den nad atlantikem smizely ..

než smizely, piloti hlásili podivné jevy.. selhání kompasu, nadpřirozené jevy v obloze – obrovské světlo a v něm lidi .. ohnivá čára nad atlantikem ..zpomalení času (časoprostor) a smizely i s letadly ..ten den vystartovaly záchranáři, kteří měli za úkol je najít a smizeli taktéž .. je to záhada a chtělo by to zažít na vlastní kůži ..už tehdy při Kryštofa Kolumbuse se objevovaly tyto jevy .. takže námořnictvo se zcela vylučuje jako kompliment.

Je to povídání na dlouho ..zcela musím říci, že Bermudský trojúhelník má v sobě jakýsi časoprostor, když piloti hlásili zpomalení a zrychlení času ..a i prakticky to vyzkoušeli a stalo se to tak .. dle mě je tam někde v moři černá díra nebo něco na ten způsob ..