Avatar uživatele
Illines

Berete zivot vsedne?

Den za dnem , a nebo o nem premyslite a planuje te. Z me strany driv jsem mela plany a sny , no nyni uz beru den ze dne. Je to dano realitou , teda aspon u mne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kapka, láďa1, Jikra, barnajka, anonym, fcoop, anonym, anonym před 4507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
fcoop

Dřív jsem opravdu plánoval.Ale po jednom maléru jsem si uvědomil,že nikdy nevíš,co bude zítra.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Kazdy den neberu vsedne , ale zaroven o nem ani do hloubky nepremyslim. Mam jen takovy ritual, ze si kazdy vecer v diari
" odfajfkuji "..
Plany a sny mam neustale . Sve sny si sama sobe vecer v duchu septam, a pak je opravdu i realizuji. ( takovej tichej blazen jsem , no ).

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
láďa1

Trochu plánovat to chce-já osobně jsem klidnější když vím co mě čeká,ale také jsem byl schopen odjet na malou dovolenou během několika hodin.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Všedně i nevšedně, vážně i nevážně…podle toho, jak se ke mě zrovna chová on :)
Když mi dlouhodobě háže klacky pod nohy, nešetřím ani já jeho – nadávám jak čert, rouhám se a mám celkově blbý kecy na jeho adresu…
Celkově vzato je ale život docela fajn – a stojí za to ho žít. Snažím se plánovat minimálně, ideálně jen v rámci horizontu, který je bezprostředně přede mnou. Je to nejlepší prevence případnýho rozčarování :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jak kdy, většinou plánuji ale dost často také plány zcela selžou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek