Illines

Berete zivot vsedne?

Den za dnem , a nebo o nem premyslite a planuje te. Z me strany driv jsem mela plany a sny , no nyni uz beru den ze dne. Je to dano realitou , teda aspon u mne.

Nejlepší odpověď
fcoop

Dřív jsem opravdu plánoval.Ale po jednom maléru jsem si uvědomil,že nikdy nevíš,co bude zítra.

Další odpovědi
anonym

Kazdy den neberu vsedne , ale zaroven o nem ani do hloubky nepremyslim. Mam jen takovy ritual, ze si kazdy vecer v diari
" odfajfkuji "..
Plany a sny mam neustale . Sve sny si sama sobe vecer v duchu septam, a pak je opravdu i realizuji. ( takovej tichej blazen jsem , no ).

  • iv-

láďa1

Trochu plánovat to chce-já osobně jsem klidnější když vím co mě čeká,ale také jsem byl schopen odjet na malou dovolenou během několika hodin.

barnajka

Všedně i nevšedně, vážně i nevážně…podle toho, jak se ke mě zrovna chová on :)
Když mi dlouhodobě háže klacky pod nohy, nešetřím ani já jeho – nadávám jak čert, rouhám se a mám celkově blbý kecy na jeho adresu…
Celkově vzato je ale život docela fajn – a stojí za to ho žít. Snažím se plánovat minimálně, ideálně jen v rámci horizontu, který je bezprostředně přede mnou. Je to nejlepší prevence případnýho rozčarování :)

Drap

Jak kdy, většinou plánuji ale dost často také plány zcela selžou.