Kajdamajda

Berete za poctu, když vám někdo ze zlatých napíše odpověd na otázku?

Nejlepší odpověď
iceT

Jsem ráda,že se mi odpovědi na mou otázku dostane,a je mi jedno,jestli je odpověď od registrovaného,po­kročilého nebo zlatého.

Další odpovědi
postcd

ne, záleží mi zejména na tom jak moc je daná odpověď užitečná. Děkuji všem kdo se podělili o své vědomosti.

anonym

Záleží, zda zlatý vloží místo odpovědi odkaz nebo upozorňuje na určité věci. Tak v tomto případě to beru jako podraz a podvod.

briketka10

záleží na tom, jestli dotyčný/á nemusí
to být ani zlatý/á za odpověď poděkuje !!

pusinka50

Nedělám v tom rozdíl. Jen, že na mé otázky mi těžko asi odpoví někdo ze zdejších -náctiletých. Neberu hloupé a nic neříkající odpovědi a ani je neboduji. A to jsou většinou odpovědi právě -náctiletých, zlatí odpovídají, jen když vědí na otázku nějakou uspokojivou odpověď.

Hamon

Beru jako poctu odpověď od každého, kdo si našel čas přečíst si otázku a napsat odpověď. I když se mi třeba nelíbí.

Nechci moc moralizovat, ale jsem rád, že se můžu ptát a dostávat odpovědi, ne vždy a všude je to tak samozřejmé.

Zvažte, prosím, jestli je nutné této odpovědi dát palec :)

Krakis

Proč ? Když je někdo zlatej vůl,tak je to pořád vůl !

ivzez

Já zdejší „nálepky“ nezkoumám vůbec.
Důležitý je obsah (kvalita) odpovědi.