Miroslavst

Berete v životě věci vážně nebo ne?

http://img1.o­brazkyanimace­.com/oa/008/019­.jpg

Nejlepší odpověď
kropitko

jak co a jak kdy,,,,

Další odpovědi
hanulka11

jsou v životě věci vážné i veselé ,občas je třeba je od sebe odlišit

chucky

Hodně věcí beru vážně. Hodně lidí v mém okolí dost věcí ignoruje, ale já to nedokáži a pak jsem z toho smutná.

poa.li

Chtěl bych se nauči brát některé věci méně vážně. Stává se, že se trápím, kvůli hloupostem a naopak…

Mousinek

To bych právě chtěla vědět jesli ho beru vážně nebo ne ale nevím jesli třeba existuje nějaký test nebo jak se takový člověk vlastně chová.