Bronzový

Berete stopaře? A nebojíte se?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už jsem dlouho žádného nepotkala a nevzala bych ...v dnešní době.... a pak jít dál pěšky by se mi nechtělo.....:D:D:D

Další odpovědi:

Zlatý

Vždycky jsem bral.
V dnešní době ani náhodou. Takže se nebojím.
Vlastně bojím. Bojím se ostatních řidičů.

Jen hodně výjimečně, když mam tu náladu si s někým pokecat. Strach z lidí nemam, žiju v hodně mírumilovné zemi. Ale v ČR bych asi občas obavy měl.

Zlatý

Beru, bral jsem vždy, ale poslední dobou přemýšlím o změně

Stříbrný

Už ne mám špatnou zkušenost.Jak se říká za dobrotu na žebrotu.

Stříbrný

Beru, ale vybírám si.Neberu zarostlá individua, či nějaké pochybné existence (různě otrhané nebo když vidím, že je zjevně opilý(á).Sám jsem za komunistů najezdil hromadu kilometrů stopem a nebo i v dnešní době, kdy jsem byl párkrát nezaměstnaný a nebyly peníze na benzín, tak si myslím, že bych měl to také oplácet.A raději beru muže i ženy ve středním věku (i starší).Zatím nemám žádnou negativní zkušenost, ale jak se jednou spálím, tak přestanu brát.

Zlatý

Já odpovím trochu z druhý strany. Vím že mi kolikrát říkali známí, že třeba hodinu nebo dvě stopovali a nikdo jim nezastavil, já osobně mám opačný problém, vytyčím si trasu kterou jdu (jako chodec), třeba 80km po turistickejch stezkách a jakmile vejdu na silnici a chvíli kráčím u krajnice, hned mi někdo zastaví, otevřou se přední dveře a abych si nastoupil. Zastavujou chlapi, ženský, starý babky, nikdo se nebojí vzít stopaře. Jednou mi dokonce zastavila paní, přesto že jsem měl na sobě samej černej hadr, kšiltofku tak že mi nebylo vidět pořádně do očí a z baťohu mi koukala sekyrka. Zajímavý je jakmile nastoupím (když teda nastoupím a nemávnu na ně aby jeli dál), ty lidi mi hned říkaj že normálně stopaře neberou, ale že jsem jim připadal sympatickej, hlavně jim prej na mně připadá hodně sympatický to, že se vůbec nesnažím stopovat, to se prej u stopařů moc často nestává :)
A nejvíc berou v dešti a pod kopcem. A hlavně ráno když jedou do práce.

Zatím zde byly příspěvky pouze o tom, co může způsobit stopař vám. Ale co obráceně. Co můžete způsobit vy stopařovi? Stačí malá nepozornost a platíte celý život. Hlavně pokud nemáte pojištěné sedačky.

Stříbrný

Nebrat, nesete zodpovědnost za jeho život v případě havárie. Ani náhodou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.