Avatar uživatele
Nikkol

Berete stopaře? A nebojíte se?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, hanulka11, fablen, MA-SU-KA před 4537 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Už jsem dlouho žádného nepotkala a nevzala bych …v dnešní době… a pak jít dál pěšky by se mi nechtělo.....:D:D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Vždycky jsem bral.
V dnešní době ani náhodou. Takže se nebojím.
Vlastně bojím. Bojím se ostatních řidičů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jen hodně výjimečně, když mam tu náladu si s někým pokecat. Strach z lidí nemam, žiju v hodně mírumilovné zemi. Ale v ČR bych asi občas obavy měl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Beru, bral jsem vždy, ale poslední dobou přemýšlím o změně

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Už ne mám špatnou zkušenost.Jak se říká za dobrotu na žebrotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Beru, ale vybírám si.Neberu zarostlá individua, či nějaké pochybné existence (různě otrhané nebo když vidím, že je zjevně opilý(á).Sám jsem za komunistů najezdil hromadu kilometrů stopem a nebo i v dnešní době, kdy jsem byl párkrát nezaměstnaný a nebyly peníze na benzín, tak si myslím, že bych měl to také oplácet.A raději beru muže i ženy ve středním věku (i starší).Zatím nemám žádnou negativní zkušenost, ale jak se jednou spálím, tak přestanu brát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Já odpovím trochu z druhý strany. Vím že mi kolikrát říkali známí, že třeba hodinu nebo dvě stopovali a nikdo jim nezastavil, já osobně mám opačný problém, vytyčím si trasu kterou jdu (jako chodec), třeba 80km po turistickejch stezkách a jakmile vejdu na silnici a chvíli kráčím u krajnice, hned mi někdo zastaví, otevřou se přední dveře a abych si nastoupil. Zastavujou chlapi, ženský, starý babky, nikdo se nebojí vzít stopaře. Jednou mi dokonce zastavila paní, přesto že jsem měl na sobě samej černej hadr, kšiltofku tak že mi nebylo vidět pořádně do očí a z baťohu mi koukala sekyrka. Zajímavý je jakmile nastoupím (když teda nastoupím a nemávnu na ně aby jeli dál), ty lidi mi hned říkaj že normálně stopaře neberou, ale že jsem jim připadal sympatickej, hlavně jim prej na mně připadá hodně sympatický to, že se vůbec nesnažím stopovat, to se prej u stopařů moc často nestává :)
A nejvíc berou v dešti a pod kopcem. A hlavně ráno když jedou do práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zatím zde byly příspěvky pouze o tom, co může způsobit stopař vám. Ale co obráceně. Co můžete způsobit vy stopařovi? Stačí malá nepozornost a platíte celý život. Hlavně pokud nemáte pojištěné sedačky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Nebrat, nesete zodpovědnost za jeho život v případě havárie. Ani náhodou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek