spanysek

Berete si na dovolenou do zahraničí kola?

Letos jsme se rozhodli s rodinkou že pojedem na dovču do zahraničí s kolama, ale nevíme, kde je to dobrý, máte zkušenosti s nějakými cyklostezkami, nebo někde v přírodě, kde je to krásné? Našla jsem něco tady: http://www.ku­drna.cz/dovole­na-na-kole/ má někdo s těmito místy zkušenosti?:-)

Nejlepší odpověď
anonym

Doplním Aleshe ještě nejvýznamnějším cyklistickým webem nakole.cz, (link ve zdroji).
Je tam maximum informací k danému tématu. I osobní poznatky a zkušenosti z této komunity.
Lze si nastavit, že ti pravidelně zasílají do mailu novinky a aktuality.
Doplňuji:
Rozhodně jsou osobní reference objektivnější než reklamy cestovek, jež se vychvalují a negativa pochopitelně zamlčují.

Zdroj: http://www.na­kole.cz/

Další odpovědi
ReHu

My jezdili Inn na lodích.
Dobré reference mám na Dunajskou cyklostezku.

http://www.al­pina.cz/zajez­dy/dunajska-cyklostezka?gclid=CJW­D4ezs-7ACFUZd3wodsT5p_g

Alesh

No, já jezdím jedině s kolem. Jinak mě do ciziny nedostaneš. 🙂
Byl jsem v Rakousku, v Německu, ve Francii a ve Slovinsku.
Rakousko je naprosto úžasné, je to kousek a za pár korun. Německo bylo podobné, ale přeci jen na Rakousko to nemá. Slovinsko je též krásná země, navíc se tam dá dobře dorozumět česky, též není špatné. Jih Francie nemá chybu, je tam teda vedro jak prase, ale jinak dovolená snů.
Já ti to tady ani nedokážu všechno popsat, je to na dlouho, jestli chceš nějaké detailnější info, co a jak, ozvi se, třeba přes Skype bych ti to vylíčil. Každopádně vřele doporučuji, je to super, páč tu zem poznáš mnohem líp, než když se jen ubytuješ někde v nějakém místě a okolí pošmachtáš pěšky. Taky záleží jak jste dobří cyklisté, jak jsou děti staré atd. No, těch kritérií je celá řada, chce to vybrat rozumně. 😉