Berete drogy?

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Kossaaaak nemluvil ve své odpovědi o prodeji alkoholu a cigaret.

Napsal, že drogy nebere, ale prodává je. To ho bez znalosti kontextu staví do pozice dealera.

Další odpovědi
anonym

Jenom kouřím

Ad kosaaaak, prodávání drog je trestné a zveřejňování tohoto faktu je „nekodexové“.

hanulka11

Ne

ten kosák si nedá pokoj nenapravitelnej k neuvěření- zase provokuje

quentos

Jenom alkohol

… a s mírou, půl piva či sklenku vína, ani ne denně

Terryle

Jenom alkohol

Plus pro mě je droga sladké. Těžko se bez toho obejdu, na zdraví mi to nepřidává… splňuje to definici drogy?

ReHu

Ne

Alko příležitostně 🙂. A s mírou, někdy i s Mírou 🙂.

casey

Jenom alkohol

Z cehoz Plzen, nebo dobre vinko. Tvrdy vubec

Jikra

Kouřím a piju alkohol

terry

Ne

baghira

Jenom alkohol

vivatis2-

Ne

Jenom bláten by se přiznal!

baghira

Pokud se ve smyslu této otázky považují za drogy i tabák a alkohol, tak prohlášení „prodávám drogy“ je v této souvislosti v pořádku, a k jeho smazání nebyl důvod.

Axle, při všech sympatiích které k tobě cítím, občas mi připadáš papežštější než papež. Myslím, že to s tím střežením kodexu a čistoty už přeháníš. Je fajn, že to tu hlídáš, ale kdo uhlídá tebe? Qui custodiet ipsos custodes?

anonym

Jednak jsem to nesmazal a za druhé jsem odpověděl ve stejném tónu.
Spíš je pravděpodobné, že už někomu věčnými provokacemi prostě lezl na nervy.