ReHu

Berere si k lůžku nápoj, kdybyste se chtěli v noci napít?

Nejlepší odpověď
anonym

Občas ano, při lécích nebo při posledních teplých nocích.

Další odpovědi
anonym

Ano, vodu z vodovodu, hlavně nic sladkého.

quentos

Ano, hrníček s obyčejnou vodou… někdy ho nevyužiju, jindy si během noci výjimečně dojdu i pro druhý, a to navzdory tomu, že piju dost i přes den…

briketka10

To tak, zapiju léky a jdu spát, chodila bych
na WC, kdybych měla skleničku u postele
vylil by mi ji kocour ☹

V noci už nepiju. Spím.

MirKop

Vždycky

lexx

nejlépe pivo co…to potom v noci tlačí na ventil

mosoj

V noci spím.

uccello

Neberu. Napiju se před spaním a mám klid.

anonym

K lůžku ne,když spím,tak spím.

lejdy.můn

Já jak jednou zaberu, tak mě nevzbudí ani kanonáda pod okny, natož pak nějaká fyzická potřeba. Jestli se o mě žízeň během spaní pokouší, tak se asi snaží málo – já totiž její přítomnost pocítím vždycky až ráno, až jsem krásně do růžovoučka vyhajinkaná 😉

NexDroid

Každý večer si uvařím čaj, který potom piji přes noc a někdy ho dopíjím ještě ráno.

Luxx

každý večer před spaním si naberu kohoutkovou vodu do půllitrového kryglu od Ragegasta a dám na stůl vedle postele… ale v noci spím, takže to do sebe kopnu až ráno po probuzení