sowa

Benzínová sekačka s pojezdem

Nefunguje pojezd. Lanko není přetržené, ale zdá se trochu volné. Co s tím?

Nejlepší odpověď
Alesh

Jestli je lanko volné a pojezd se aktivuje tažením za lanko, pak je potřeba přitáhnout lanko. Tj. najít jeho konec, povolit zajišťovací šroubek, lanko kombinačkami přitáhnout a opět dotáhnout zajišťovací šroubek.

Další odpovědi
honza19hk

tak ho natáhni.

Michálek1245

Dotáhněte lanko a mělo by to být v pohodě. Prostě se nesepne ten pojezd a to i když to není přetržené. Holt pořád je to lanko, které se nějakým způsobem namáhá. Z toho důvodu mám sekačku od https://www.ro­botprofi.cz/ takovou tu robotickou. Nemusím se o tyhle věci starat. Funguje to stejně jako robotický vysavač a já se o nic nestarám. Maximálně o tom, aby byla nabitá. :)