.,.,.,.--§§,

Belle refresh

Ahoj neznáte ňejakou stránku, kde se dá stáhnout belle refresh na nokia 5230.
Díky…
Doplňuji:
Nebo existuje ňejaká aktualizace?

Odpovědi
Bedy

Bohužel Nokia 5230 není na seznamu podporovaných zařízení pro aktualizaci Belle Refresh, takže se to nikde stáhnout nedá.
Mezi podporovaná zařízení patří Nokia N8, E7, C7, X7, E6 a C6–01.

protonaut

Vzhledem k tomu, ze jde o rozdilne operacni systemy, tak nelze.
Je to jako byste normalni operacni system, (dejme tomu Ununtu) chtel upgradovat na Win 8