fortin

Bělení zubů

Máte někdo zkušenosti s bělením zubů? A jaké?

Na videu na
http://www.you­tube.com/user/MrMrbu­siness#p/a/u/2/Du­b8REyngbQ
to vypadá jednoduše.

Nejlepší odpověď
roentgen

Moje známá zubní lékařka byla dlouho proti technikám bělení zubů.

Před půl rokem začala tuto kosmetickou úpravu provádět také.

Jedná se expozici chrupu 30%-mu peroxidu na, tuším 10 min. Sama konstatovala, že je to poměrně bolestivý zákrok. Je touto technikou schopna vybělit chrup až o tři odstíny stupnice. Zákrok stojí kolem 3000,– Kč.

Sama ale zdůrazňuje, že působení peroxidu odebírá sklovině minerály a tím ji oslabuje. Proto doporučuje po takovém výkonu nějakou dobu provádět hypermineralizaci skloviny užitím spec. přípravků, např. elmex-gelu. Navíc si není jista, jak dlouho takové vybělení vydrží. Sám se na něj chystám, jako statný kuřák to potřebuji.

Další možností je tzv. opískování chrupu, kdy se skrvny na sklovině obrušují proudem písku, smíseného s vodou, tuto techniku ale neprovádí, vím ale, že známý na ní chodívá.

Další odpovědi
lemra@lina

Zhuntuje to zuby! NEŠEL BYCH DO TOHO.

TominkaFuky

Ahoj, já jsem si docela dlouho vybírala sadu na domácí čištění zubů. Hodně jsem se dívala na účinky pozitivní, ale i negativní. No a nejlíp mi vyšla sada od krasnyusmev.cz White Pearl stomatologický bělící systém PAP 80ml. V porovnání s tím, co je dostupné, je nejlepší. Je šetrná, sklovinu posiluje a účinek opravdu senzační. Doporučuju.