spanysek

Bejvalka-otázka pro kluky

Právě jsem viděla bejvalku mého nového kluka a musím říct že si vedle ní připadám jak strašná šereda. Je krásně hubená, vypadá jak modelka…no cítím se teď fakt strašně:-/ jak to máte vy kluci, s bejvalkama, když si najdete novou holku, která není tak hezká jako ta předešlá?:-D vzrušuje vás ta nová atd…? možná to zní divně, ale přece jen i o ten vzhled jde…

Nejlepší odpověď
Alesh

Co řešíš? Našel si tebe místo tamty, tak musíš být pro něj lepší, jinak by neměnil, ne? 😉

Další odpovědi
venkovan

Dej si studenou sprchu. Co s krásou, když je pro partnerství jen studeným „čumákem“.