qwert7

Běhání a posilování v přírodě

Chtěl bych se zeptat, zda by mi někdo neporadil nějaké cviky v přírodě jako např. kliky, dřepy, které bych mohl zkombinovat s běháním. Díky moc

Nejlepší odpověď
hanulka11

Můžeš skákat přes kořeny stromů ,přes pařezy, přitahovat se na větvích stromů , kliky dřepy- k tomu nic nepotřebuješ , můžeš si vzít na posilování pet lahve s vodou , koupit si" závaží "- náramky na nohy a ruce ......je toho moc