Jsou někde na internetu tabulky s nejlepším výkonem v běhu?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/na-1000-metru-mam-4-minuty-a-20-sekund-jaky-je-to-cas-jak-sem-na-tom-o-kolik-bych-se-mela-zlepsit dobře děkuji moc. Kdybych začala běhat od zítřka každý den měsíc, zlepšila bych se do těch závodů který budou za měsíc? Já bych v běhu chtěla bát dobrá :/ Příští rok už půjdu na střední, jsou na střední taky takové závody v běhu nebo ne? :/
Doplňuji:
Jsou někde na internetu tabulky s nejlepším výkonem nebo kolik by tam měl mít čas dospělej člověk (předpokládám že pro dítě to tam nebude) jakože například tam bude: ženy od 20–30let) 800 metrů za 2 minuty 40 sekund (atd…?) já to totiž ted hledám a asi hledám špatně.....

Nejlepší odpověď
anonym

  1. příště nezakládej další dotaz
  2. když budeš teď běhat měsíc denně, spíše se ´vyflusneš´ běhej co druhý den (ať si tělo má čas i odpočinout), tak hodinku (střídej běh s chůzí) – a nebo – lépe, domluv se s tělocvikářem, ten víp líp, než kdokoli tady, jak na tom jsi
  3. jo – i na střední jsou různé atletické závody (aj.)

Další odpovědi
mosoj

Ujišťuji tě, že pokud jsi do teď pravidelně neběhala a nyní začneš každý den běhat. Nohy si to líbit nenechají. Otečou tě , budou bolet a budeš jim muset dát pauzu.

marci1

Tady se třeba píše, že dívka z 8. třídy na závodech zaběhla 1000 m za 4:03 :

Zdroj: http://www.zskva­ry.cz/aktuali­ty/2013_09_Chram­cova_ovov_zavo­dy