Beer je zlatý!!!

Doplňuji:
Gratuluji Ti z celého srdce a vítám Tě mezi zlatými. Ať se Ti dále daří nás bavit svými vtipnými a moudrými otázkami a odpovědmi.

Připojíte se také ke gratilaci?

Nejlepší odpověď
beer

Děkuju všeeeem !! ))
Doplňuji:
Doktore neboj, sláva mně určitě do hlavy stoupne! )))
Momentálně ale mně opět stoupá hladina nasranosti, poněvadž tady ve Brnu ne a nezaprší, čokli se denně perou vo stín, podle radaru mělo přímo chcat už před hodinou a zase – těsně před městem se oblačnost rozdvojí a.. ani ťuk, ani kapka..mrkni na radar ☹
Ještě jednou – děkuji všem !!!

Další odpovědi
Děda Louda

Milý Beeře, gratuluji.

tom004

Gratuluji ještě jednou a rád.

quentos

což o to, pivo je vždycky zlatý, teda pokud není černý nebo polotmavý ;{))> ale jinak taky gratuluju.

anonym

České pivo je zlaté nejen po celém světě, ale nyní i na lokálních Odpovědích.
Místo oslavných euforistických a patetických výkřiků, snad raději pár střízlivých fakt:
stáváš se 45. držitelem bankovního kovu a do Brna tedy putuje další uznání kromě respektu ke znalci přírody a profíka ve fauně, kde ku tvému renomé coby autora na stránkách odborného tisku, přibývá i místní pocta.
(Když tak na to koukám, připadá mi, že snad už chybí jen nějaká ta politická volební kandidatura a manželčina korektura, aby ti, probůh ještě v těhle hicech nestoupla sláva do hlavy s příznaky úpalu.) Příznačné je, že se na gratulaci sápali hned 4 uživatelé, z nichž dvěma, takříkajíc ujely trenky).
Doplňuji:
Do vnitřní pošty putovala výzva, že by ses měl dostavit na jeviště a děkovat se národu jako u Oskarů.

SajmonModer

Taktéž gratuluji! :))

Kohut57

Blahopřeji ke zlatu a díky za radu. Ovádi zmizeli .

hanulka11

tak tedy ještě jednou zlaťáčku – díky za prima odpovědi

Damiana

Gratuluji srdečně Beere! Na zdraví s Tebou! 🙂

www

Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že to bude až dnes 😉. Takže jsem zase poslední a co dodat? Líp než doktor bych to nevyjádřil 😉.
Gratuluji a doufám, že přecejen zde zůstaneš !

anonym

Všem se omlouvám, že já si sama za sebe pogratulovala a Vás nechtě nutím ke gratilaci. Moc mne to mrzí – mělo to být to písmenko vedle vlevo.

beer

Klídek, je to od tebe milé a přiznám i příjemné ))
Normální lidi to pochopí – chtějí-li !!

Drap

při tolika oddaných pomocnících, jsem myslel že už zlatý je

beer

Kamaráde, jsem body začal sledovat až poté, co mně loni zmizlo cca 1000 bodů. Ale chuj s nima,vod teho tu nejsem )) A oddaní pomocníci? Buď objektivní a všimni si, kolik jich kdo má..

Drap

Tobě osobně se omlouvám. Tvé odpovědi jsou bezkonkurenční­.Nemám rád ale žádné zákulisní hry a dohody.Body mně taky neberou.

anonym

Drape, tohle má být gratulace? Když přát nechceš, tak Tě přece nikdo nenutí. Toto je ale nechutné.