Avatar uživatele
anonym

Beer je zlatý!!!

Doplňuji:
Gratuluji Ti z celého srdce a vítám Tě mezi zlatými. Ať se Ti dále daří nás bavit svými vtipnými a moudrými otázkami a odpovědmi.

Připojíte se také ke gratilaci?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tom004, SajmonModer, beer, anonym, Damiana, Kohut57 před 4286 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Děkuju všeeeem !! ))
Doplňuji:
Doktore neboj, sláva mně určitě do hlavy stoupne! )))
Momentálně ale mně opět stoupá hladina nasranosti, poněvadž tady ve Brnu ne a nezaprší, čokli se denně perou vo stín, podle radaru mělo přímo chcat už před hodinou a zase – těsně před městem se oblačnost rozdvojí a.. ani ťuk, ani kapka..mrkni na radar ☹
Ještě jednou – děkuji všem !!!

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Milý Beeře, gratuluji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Gratuluji ještě jednou a rád.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

což o to, pivo je vždycky zlatý, teda pokud není černý nebo polotmavý ;{))> ale jinak taky gratuluju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

České pivo je zlaté nejen po celém světě, ale nyní i na lokálních Odpovědích.
Místo oslavných euforistických a patetických výkřiků, snad raději pár střízlivých fakt:
stáváš se 45. držitelem bankovního kovu a do Brna tedy putuje další uznání kromě respektu ke znalci přírody a profíka ve fauně, kde ku tvému renomé coby autora na stránkách odborného tisku, přibývá i místní pocta.
(Když tak na to koukám, připadá mi, že snad už chybí jen nějaká ta politická volební kandidatura a manželčina korektura, aby ti, probůh ještě v těhle hicech nestoupla sláva do hlavy s příznaky úpalu.) Příznačné je, že se na gratulaci sápali hned 4 uživatelé, z nichž dvěma, takříkajíc ujely trenky).
Doplňuji:
Do vnitřní pošty putovala výzva, že by ses měl dostavit na jeviště a děkovat se národu jako u Oskarů.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Taktéž gratuluji! :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Blahopřeji ke zlatu a díky za radu. Ovádi zmizeli .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

tak tedy ještě jednou zlaťáčku – díky za prima odpovědi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Gratuluji srdečně Beere! Na zdraví s Tebou! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Abych pravdu řekl, myslel jsem si, že to bude až dnes 😉. Takže jsem zase poslední a co dodat? Líp než doktor bych to nevyjádřil 😉.
Gratuluji a doufám, že přecejen zde zůstaneš !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Všem se omlouvám, že já si sama za sebe pogratulovala a Vás nechtě nutím ke gratilaci. Moc mne to mrzí – mělo to být to písmenko vedle vlevo.

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Klídek, je to od tebe milé a přiznám i příjemné ))
Normální lidi to pochopí – chtějí-li !!

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

při tolika oddaných pomocnících, jsem myslel že už zlatý je

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Kamaráde, jsem body začal sledovat až poté, co mně loni zmizlo cca 1000 bodů. Ale chuj s nima,vod teho tu nejsem )) A oddaní pomocníci? Buď objektivní a všimni si, kolik jich kdo má..

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

Tobě osobně se omlouvám. Tvé odpovědi jsou bezkonkurenční­.Nemám rád ale žádné zákulisní hry a dohody.Body mně taky neberou.

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Drape, tohle má být gratulace? Když přát nechceš, tak Tě přece nikdo nenutí. Toto je ale nechutné.

před 4286 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek