niobe

BByla jsem operovana 15.12. augmen­tace.Bohuzel, mam prsa asymetricka.Lekar se brani nedodrzenim klidoveho rezimu,coz

neni pravda-ale slovo proti slovu. Ted po mne chce pres 10tisic za korekci, jinak me necha s asymetrii „litat“ klidne do smrti. Prsa byla pred zakrokem symetricka, operace stala 60 tisic. Mam pravo na reklamaci? Mam pravo, v pripade dalsi operace na vyplaceni bolestneho? Predem dekuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Takhle to asi nikdo neposoudí. V případu bude figurovat celá řada aspektů. Jediné řešení snad najmout právníka a podat žalobu. Protože jedině soud může nařídit , pokud neni možná vzájemná dohoda.