Topovka333

Jaký doporučíte BB cream a make-up pro náctileté?

Ahojky,poraďte mi prosím nějaký BB cream nebo make-up pro náctileté.Musí vydržet tak 8–9 hodin minimálně,protože to je doba kdy jsem ve škole a potřebuji mít alespoň trochu vypadající pleť.díky moc! ;))

Odpovědi
NelieM

Já už BB cream taky nepoužívám, ale jednou jsem měla od Garnieru, jmenoval se Miracle Skin Perfector.
A už 4 roky používám make up od Rimmel – Wake me up. Krásně se vstřebá, voní, má v sobě jemné třpytky, ale na obličeji to ani nejde poznat, jsem s ním naprosto spokojená. Stojí kolem 250kč.
Doplňuji:
Ale taky záleží na typu. Zkus si přečíst nějaké recenze na make-upy, určitě ti to pomůže najít ten správný. ;)

carpediem

Bb cream nepoužívám, make-up mi vyhovuje od MF, ale to si musíš prubnout sama, každému vyhovuje něco jiného:-)

Hlavně vše z drogerky, nic od vietnamců.

Lol*

Určitě CC cream colour correcting cream od Max Factor. Doporučila mi ho sama vizážistka v Douglasu, funkcí se podobá nejvíce make-upu, ale je lehký a proto se hodí na mladistvou pleť, která nepotřebuje tak těžkou vrstvu, jakou poskytne make-up.

Maaty

Já bych hlavně i těch náctiletých doporučila zaměřit se na nějakou bio řadu produktů. Přece jenom ta mladá pleť je hrozně náchylná k akné a celkově ke znečištění z ovzduší, hlavně v tomhle počasí. Zkusila bych se kouknout tady https://www.na­qed.cz/product-category/make-up/makeupy-korektory/ Já si odtamtud objednávám make-upy a koukám, že tam mají přímo organické BB krémy.