allayne

Bazén nadzemní nebo zapušťěný?

Pokud byste měli možnost, jaký byste preferovali?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Záleží na co jej potřebujete pokud to má být brouzdaiště pro děti stačí nadzemní.Pokud se chcete věnovat závodnímu plavání nebo zvát hodně přálel. Zapustit je to otázka nákladů
čím větší bazen tím jsou větší starosti z údržbou a finanční náklady.Dobré je bazén zastřešit třeba oblouky z polykabonátu­.Sluníčko díky skleníkovému efektu ohřívá vodu,ohřívá vodu o mnoho rychleji a nefouká na vás, Použitelnost se rozšíří o mnoho dní.

Další odpovědi
Lucimia

Pokud by byly peníze, tak zapuštěny. Je to otázka peněz.
Jo to, máte, Homere pravdu. Pokud se vám nechce kopat, nebo nemůže kopat, tak zapuštěný ne. 🙂

HOMER

Myslím,že to není až tak otázkou peněz,jako spíš trochy toho kopání,záleží taky jaký,jestli zděný,nebo takový ten plastový…Kdybych si mohl vybrat,tak bych bral zapuštěný,hodně velký a hluboký,položený přímo pod balkonem abych mohl skákat a přidal bych i žebřík a tobogan :D

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

Michalmic

Je třeba si upřesnit své představy a taky to, jak budete bazén využívat a pro kolik je lidí, my máme zapuštěný plastový bazén od firmy ORYX www.oryx-cz.cz/bazeny-1 a jsme spojeni – hlavně s provozem bazénu.

zabloudilova

Když jsme našetřili s manžílkem po letech nějaké ty penízky, říkali jsme si, že radost si uděláme, a to pořádnou. Vybrali jsme si proto bazén na https://www.al­bixon.cz/baze­ny/ . Zvolili jsme bazén vypláštěný těžkou fólií. Bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí této dekády když opomenu to, že si mě můj milovaný vzal pod rozkvetlou třešní.