Misa94

Bazén krychloví se stranou a=5m kolik je to dlaždiček m2 75% výška

Nejlepší odpověď
anonym

Na počítánímoc nejsi ani čeština nic moc,přidej!

Další odpovědi
manon

Pánové to hezky spočetli, jen si ještě dej pozor, až budeš objednávat ty dlaždičky, jaký rozměr si vybereš a dopočti si něco na prořezy, ať Ti potom nějaké nechybí :)
Doplňuji:
Odpovědi od bolaka a mosoje jsou správné. Otázka byla na to, kolik m2 dlaždic je potřeba – ne kolik ks dlaždic – to moje je spíš poznámka směrem k bolakově průpovídce o pěkném zařazení řešení školního úkolu do kategorie zahrada :)
Doufám, že všichni, co mi věnovali palec, to věděli – jen to chci uvést na pravou míru.

bolak

5*5 (dno) + 554*0,75 (stěny)
25 + 75 = 100

Ale to je jen takový odhad, lépe když počkáš na odborníka před bazény, ale budeš se s ním muset nejspíš podělit o svoje plavací dovednosti.

http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/13974

PS: Jinak dobře zvolená kategorie, vůbec mi to nepřipadá jako početní příklad, já skutečně věřím že stavíte bazén.

mosoj

Hm. Dotaz jako z Marsu !
předpokládám že 75% se myslí z té délky strany.
5×75/100 = 3,75 hloubka ( výška)

Pak 5 x3,75 = 18,75×4= 75 m2
Doplňuji:
Tak ještě to dno + 25 m2

Dno + stěny = 75 + 25 = 100 m2

honza19hk

záleží na rozměru dlaždičky.

cukrar

756–11697ks.
dle dalších požadavků..