Illines

Bazary ,burzy a aukce?

Navstevujete? Vyplati se to? Dekuji

Nejlepší odpověď
quentos

internetové aukce často, naše i zahraniční… jasně že se vyplatí, jinak by ty jejich servery zkrachovaly. U nás je všechno tak drahé, že se vyplatí nechat si věci poslat i ze zámoří a i včetně poštovného Vás to vyjde daleko levněji než tady.

Další odpovědi
tom004

Jednu v ČB pravidelně. Dá se tam koupit i prodat téměř všechno. Moc zajímavá,hlavně tím,že se koná pod širým nebem a až na vyjímky,extrémní počasí,celoroč­ní.Jinak jenom na netu.

Drap

Občas, spíše ze zajímavosti, i když občas jsou k vidění velmi zajímavé věci. Kdo něco takového potřebuje, tak je to skvělá příležitost

ten který je

Za komunistů jsem navštěvoval pravidelně burzu s gramodeskama,pro­tože jsem neměl jinou možnost sehnat zahraniční desky.V současné době občas velmi rád navštívím antikvariát kde jsou knihy.

hanulka11

Ráda šmejdím, někdy se něco hodí…