Michal Kole

Bavilo by Vás učit ve škole/kurzu nebo soukromě? Mě ano, ale nemám na to vzdělání a osobnostní předpoklady.

Nejlepší odpověď
jpau

Z vlastní zkušenosti můži říct, že jakmile začneš učit něco někoho, koho to nezajímá (tj. cokoli drtivou většinu ZŠ a SŠ studentů) tak tě to rychle bavit přestane 😉 .

Předpoklady – už jsi se na to ptal – musíš mít takové že Tvoje znalosti převyšují očekávaný rozsah probírané látky. Pokud ale nemáš „osobní předpoklady“ (já tomu říkám výmluvy), tak je ta Tvoje otázka úplně mimo.

Možná, bych si na Tvém místě zkusil dát inzerát, že někoho doučím něco za pár šušňů po skypu… Možná by to byl rozumný kompromis, jak si to zkusit i s Tvojí leností.

Další odpovědi
Drap

Vzdělání si můžeš doplnit. Osobní předpoklady jdou po poradě s odborníkem také upravit.

led

Mňa to bavilo, pretože som si vychovávala svojich nástupcov/kyne.

verka

Neumíš, tak učíš… se říká. Ve školách dneska ,,učí" mnoho lidí s papírem, ale k pedagogice mají daleko. Nejvíc angličtinu, ty většinou nemají potuchu o učení. Udělej si minimum, a rádi tě vezmou, oni na kvalifikovaný učitele nemají peníze. Podle toho to pak vypadá u maturity…