Tara48

Baví vás vaše práce a bojíte se propouštění?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
jendahun

Ne

Baví mě má práce,jsem živnostník a propustím se sám.Už to není na uživení.

Další odpovědi
quentos

Ano

baví a nebojím, tak kam se teď zařadit?

Práce máme tolik, že kdybych se na to vybod, kolegové by to sami nezvládli. Už takhle jsem si dovolil pozejtří nepřijít a nahradit mě byl značný problém ;{)> vyžadoval reorganizaci středečního rozvrhu.

venkovan

Ano

To oboje patří k sobě. Otázkou je co je to bát se propouštění. Neboji se jen hlupák. Střízlivě uvažující zaměstnanec ví, že taková situace když se jeho firmě nebude dařit, může nastat. takže také přemýšlí i o tom, zda jeho nekvalitní práce a další lajdáctví nebude jednou základním kamínkem neúspěchu jeho firmy na trhu.

baghira

Ano

Ano, baví.
Ne, nebojím. Jsem totiž pro svého zaměstnavatele docela užitečný :)

MILAN1961

Ano

Ted už ne,dělal jsem 15 let jako výkupčí ve sběrně surovin,ale pak se to začalo kazit atd..Ve 47 letech jsem musel jít na ÚP,již jsem tam víc jak 3 roky a práci stále nemohu najít,dnes je mi skoro 50 let.

Đšáša <3

Ne

ReHu

Ne

nemohu se sama propustit. Jsem OSVČ již od r. 1993 a spokojená.
Můj názor – jaký si to uděláš, …