MonkeyKing

Baví Vás váš život?

Co jste od něj čekali a jak jste na tom?

Nejlepší odpověď
Led_

Baví, nesťažujem si a možno vás prekvapí, neuvažujem ani o inom.
Život žijeme len raz, tak ho využime.
Nespokojnosťou bez riešenia nič nedosiahneme

Další odpovědi
iceT

Mě život baví,ale to neznáš to okřídlené Jak si kdo ustele,tak si taky lehne?

Drap

Baví. Když jsem ho začal žít, tak jsem vzhledem k věku ani žádná očekávání mít nemohl, takže mně nepřekvapil. Snažím se ho dožít pokud možno v pohodě.

pusinka50

Nechci se rouhat, ale můj život by mi mohl ještě nadělit něco hezkého a taky víc zdraví, myslím, že mi to i tak trochu dluží. Na druhé straně je to pravda, že jak jsem si ustlala, tak jsem si lehla.....vždy ale tak nějak na holou tvrdou pryčnu. Jo kdyby měl člověk v mládí zkušenosti padesátilého, pár věcí bych bývala dělala jinak

Klára K.

Zatím je to pořád stejné a jednotvárné, doufám, že se to zvrhne tak ve dvaceti a stane se ze mě rocková zpěvačka 😁