zdeny

Baví Vás tady VLASTINA ? Mě docela točí , možná jí jde právě o to . Má někdo podobný názor ?

Doplňuji:
Buď je to nějaký děcko nebo si z nás tady jenom utahuje , trošičku ,, DIVNÝ "

Nejlepší odpověď
led

berme to tak: mladá zvedavá neskúsená. Kde inde by sa beztrestne opýtala a možno dozvedela?

Další odpovědi
Bumbes

Zdendo, nebuď „Měkoň“,
buď trochu „Drsoň“, nesmí tě hned tak něco rozhodit… vždyť nejde o život.
Až na to příjdeš, budeš super „Jasoň“.

anonym

Zdeny vůbec mi nevadí,má všetečné otázky a to je dobře at jsou jaké-koliv má na ně právo a kdo se víc ptá-víc se dozví

iceT

„trosicku“ hodne divne.

terry

Už mi došly bodíky, ale nevím, proč někdo dává takové podobné otázky.
Třeba otázka : Tak levou nebo pravou?
Nebo otázka o sýru. To se ptá na recept? Nebo jestli nám chutná?

ten který je

Pár takových lidí se zde čas od času objeví.Někteří si změní nick a po čase se vrátí.

pekynka

Klid Zdeňku, včera jsme se nechali rozhodit,dnes jsme zatím v pohodě. Nenech si otrávit večer.

aramah

Také na tom nevidím nic špatného,něco jsem ani nechápala…

quentos

tak to mě těší, že nejsem sám

ReHu

Souhlasím s terry. Některé otázky jsou „zvláštní“.

anonym

Nepíše sem takové otázky Asterová?

Zdroj: http://redakce­.atlas.cz/edi­tion_files/ima­ges/0/12917200­.jpg