Babunka

Baví vás pořád na odpovedi.cz na všechno odpovídat?

Nejlepší odpověď
tom004

V pohodě.Když vím,odpovím,když ne,poučím se,z odpovědí těch,kteří vědí.A,někdy zjistím,že jsem si jenom myslel,že vím. 🙂

Další odpovědi
rtepp

Na všechno neodpovídám protože všechno nevím ale jinak mě to baví.

anonym

Odpovědi trvají přes 2 roky, tys tady pouhých 6 dní.
Až tu budeš aspoň trochu déle, třeba leccos pochopíš a už se nebudeš muset tázat.

Děda Louda

Inspirující na tom je sledovat, co všechno lidé nevědí a na co se ptají. Odpovědi samotné mívají nejrůznější úroveň, ale nejsme v nějaké odborné poradně, takže se cení v první řadě snaha pomoci a sdělit vlastní zkušenost či názor. Mnohdy je ale velice obtížné orientovat se v dotazu, a to už vůbec nehodnotím jazykový projev některých tazatelů.
Mnohé porady ale mají svou hodnotu.

panenka

Ano baví mě to odpovídat na odpovědi

Pajus89

jak kdy…spíš mě baví se ptát :DD

Ella

kdyby ne, tak tady nejsem… některé otázky jsou vážně divné, některé nesmyslné a tisíckrát se opakující a ty normální jsou poučné i pro mě, když hledám odpověď nebo mám vlastní zkušenost ráda se podělím…

baghira

Ano, baví. Jinak bych sem nechodil :)