marci1

Baví Vás opravdu žít „singl“ a nebo, pokud by se objevil „ten Váš“ nebo ta „Vaše“, tak byste byli rádi ? 🙂

Setkávám s lidmi, kteří jsou a žijí sami, tvrdí, že jim to tak vyhovuje, ale přitom mám pocit, že by byli rádi, pokud by našli vhodného partnera či patnerku ? Pokud Vám tato otázka nepřipadá moc „intimní“ a „soukromá“, odpovězte prosím. 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Měla jsem 4 partnery a postupně o ně přišla o
prvního to jsem byla ještě mladá a ten druhý ke
mě byl hrubý. Se třetím jsem se rozešla, kvůli
tomu čtvrtýmu, ale byl na mě moc hodnej byli
jsme spolu skoro 7 let a žili v Praze v Dejvicích
ve velkým bytě ( totiž ten 3 mi vyznával, tak hodně
lásku v klubu, kde jsem dělala účetní a občas i
za barem až tak, že to takhle dopadlo).
A moc jsme si rozuměli ve všem byli jsme, jako
jedna duše skoro 17let, ale onemocněl a teď žiju
sama asi 4 roky nějak jsem si na to zvykla mám
kocourka, ale určitě bych nějakýho chlapíka k
sobě potřebovala 😁

Další odpovědi
gecco

Znám spoustu singles – a některé/ří opravdu spokojené/í jsou…*)
Nejde o to, že by nebyly/i rády/i kdy­by našly/i vhodného partnera/ku – ale že než žít s některými z těch, které potkávají – tak to raději single. A současně nijak usilovně nehledají, proč taky?

  • finance nejsou problém
  • domácí práce zvládají a nebo mají kamarády/ky (a nebo si zjednají pomoc)
  • bavit se také mají s kým
  • sex není už vůbec problém
  • žít s někým, koho ´neberou´ 100%, se časem změní v otravu

______
*) některé/ří ovšem hledají urputně až zoufale (spíše -ré), takové znám taky – ale není jich moc

da ny

Ano, velmi mne to baví. Neměnila bych. Vyhovuje mi to.
„Spřízněné duši“ se nevyhýbám.
Bydlet a žít bych už s nikým nechtěla (tak jsem se rozhodla a nic na tom měmit nechci).
Nikdy neříkej, nikdy…, kdo ví, co mne popadne třeba v důchodovém věku…;-D

anonym

S manželkou žiji 40 let a žít singl mi připadá sobecký.Ano, nebyly (a nejsou i zářné dnešky), ale zkrátka NEJSEM SOBECKÝ a dokážu se přenést přes různé trable či neschody.Někdy ustoupí jeden, jindy druhý, ALE NIKDY BYCH NĚCHTĚL ŽÍT SINGL.To mně připadá sobecké, PROTOŽE JEN JÁ MÁM SVOU PRAVDU.A o tom přece není celý život.Mít radost ze svých dětí, radovat se pak ze svých vnoučat a hlavně VĚDĚT, ŽE VEDLE MNĚ ŽIJE ČLOVĚK, KTERÝ S MNOU CHCE ŽÍT A ZESTÁRNOUT o tom je přece život.
Takže když to vezmu ze svého hlediska, tak ŽIVOT SINGL NIKDY!!!

Minas

Jak na to koukám, jsem tu snad jediný člověk pod 25 když nepočítám pár vyjímek. Aktuálně žiju singl a mám čas na práci, přátelé, ale každý druhý měsíc cestuji a zatím jsem nenašel vhodnou/vhodného kandidáta s kým cestovat a také i víc. Hold odeptek bylo mnoho (okolo 10), ale buď jedna neměla mozek, druhá mě odháněla od zájmů, třetí neměla cíle, čtvrtá byla pesimistka. Já prostě mám přisný kritéria, tak asi proto, ale měnit je nebudu :)

arygnoc

život single mi nevyhovuje, umrel by som na nedostatok citových väzieb.
samozrejme, aj samota je niekedy žiadúca, ale nie ako životný štýl.

nájsť si partnera – nie na deň-dva – ale aspoň v ráde rokov, nie je taký problém, dnes je mnoho ľudí, ktorí sa síce obrňujú postojom „vyhovuje mi byť sám“, ale to je iba maska.
treba hľadať.
čím ale netvrdím, že nie sú takí, ktorým samota vyhovuje.

😉

briketka10

ále kurnik záse 2× chjo

briketka10

ále kurnik záse 2× chjo

briketka10

hledám, hledám, ale ten co by mi třeba vyhovoval
bydlí daleko a jinej zase nesnáší kočky a takovýho
já nechci všichni moji bývalí kočičky milovali a né
proto, že jsem jim je vnucovala měli to v povaze 😁

marci1

Neboj „briketko10“ , buď trpělivá, nespokoj se s málem, jednou to přijde ! 🙂

briketka10

Už aby 😁

No, ale už nechci prát fusky víš jen,
aby ke mě jezdil na víkend apodobně
a já k němu, tak by to bylo nejlepší,
prostě takový přátelství a k tomu to
víš co myslím, žejó, přátelit se chce
spoustu chlapíků na vážno moc ani ne,
ale nechci, aby pil a moc kouřil.
Některýmu kouká ten chlast z očí.

Ráda mu uvařím na peníze nejsem
žádnej hamoun, ale na večeři se
pozvat nechám taky ráda :))

briketka10

Už aby 😁

No, ale už nechci prát fusky víš jen,
aby ke mě jezdil na víkend apodobně
a já k němu, tak by to bylo nejlepší,
prostě takový přátelství a k tomu to
víš co myslím, žejó, přátelit se chce
spoustu chlapíků na vážno moc ani ne,
ale nechci, aby pil a moc kouřil.
Některýmu kouká ten chlast z očí.

Ráda mu uvařím na peníze nejsem
žádnej hamoun, ale na večeři se
pozvat nechám taky ráda :))

gecco

Briketko – takový singl a kamarád s výhodami…
😉
To je vono…
😉

arygnoc

držím palečky.

😉