Klára K.

Bavi me horory, ale ty, na ktere se podle rodicu muzu koukat. Jak je přemluvit aby mi dovolili strasidelnejsi?

Napriklad, po velkem premlouvani me mamka dovolila kouknot se na Blair Witch. Tak jsem se koukla, ani mi to neprislo tolik strasidelne, moc jsem nechapala, proc kolem toho mamka delala tolik cavyku. Problem je, ze byc se chtela kouknout na nejake strasidelnejsi horory, u kterych se budu vic bat, ale mamka mi to nechce dovolit. Jak ji rict ze uz nejsem mala a ze muzu videt treba i lepsi a strasidelnejsi horory? Protoze nevim proc, ale v posledni dobe se koukam na hodne hororu a jen malo z nich mi prijde strasidelnych. To jsou pak horory na nic, kdyz se u nich nebojim no ne? To pak uz nejsou horory. Takze, jak premluvit mamku, aby midovolila se kouknout na strasidelnejsi filmy? Dekuji.

Nejlepší odpověď
anonym

ZaplaťPánBůh za tvou mamku…*)
Myslím, že bys – jako nejstrašidelnější variatu – potřebovala ´pár na prdel´…
😁
___
*) Hmmm…
Běž se SAMA vyspat do lesa – SAMA, jen s karimámou a spacákem…
Do konce života se ti bude zdát o ´strašidlech´…

Další odpovědi
petra15

Klárko, jak uz píse mowla…muzu te jen varovat pred „nejakými“ horrory…opravdu, dostanes nejen strach, ale muze ti to ovlivnit vývoj dospívání. Ve 13 se dají jiste nekteré slabsí horrory shlédnout, ale né vsechno, a bud ráda, zes to nevidela, a pockej si s tím jeste nejaký cas .

NikkiHeat

Záleží kolik ti je roků (tos taky mohla napsat)…

Já se od malička díval na všechno… jako první mám v paměti vetřelce nebo vesmirní kanibalové (taková komedie spíš:D ) a nijak mě to v životě nepoznamenalo.

Co bych tet dal za to aby mi to taky zakazovali kolikrat se bojim s psem noci v lese

anonym

Jdi ke kamarádce,a podívejte se na Hellraiser,Pach krve, Dům tisíce mrtvol,Vyvrženci pekla,atd.Já tohle strašně žeru.