Avatar uživatele
Klára K.

Bavi me horory, ale ty, na ktere se podle rodicu muzu koukat. Jak je přemluvit aby mi dovolili strasidelnejsi?

Napriklad, po velkem premlouvani me mamka dovolila kouknot se na Blair Witch. Tak jsem se koukla, ani mi to neprislo tolik strasidelne, moc jsem nechapala, proc kolem toho mamka delala tolik cavyku. Problem je, ze byc se chtela kouknout na nejake strasidelnejsi horory, u kterych se budu vic bat, ale mamka mi to nechce dovolit. Jak ji rict ze uz nejsem mala a ze muzu videt treba i lepsi a strasidelnejsi horory? Protoze nevim proc, ale v posledni dobe se koukam na hodne hororu a jen malo z nich mi prijde strasidelnych. To jsou pak horory na nic, kdyz se u nich nebojim no ne? To pak uz nejsou horory. Takze, jak premluvit mamku, aby midovolila se kouknout na strasidelnejsi filmy? Dekuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3569 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ZaplaťPánBůh za tvou mamku…*)
Myslím, že bys – jako nejstrašidelnější variatu – potřebovala ´pár na prdel´…
😁
___
*) Hmmm…
Běž se SAMA vyspat do lesa – SAMA, jen s karimámou a spacákem…
Do konce života se ti bude zdát o ´strašidlech´…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
petra15

Klárko, jak uz píse mowla…muzu te jen varovat pred „nejakými“ horrory…opravdu, dostanes nejen strach, ale muze ti to ovlivnit vývoj dospívání. Ve 13 se dají jiste nekteré slabsí horrory shlédnout, ale né vsechno, a bud ráda, zes to nevidela, a pockej si s tím jeste nejaký cas .

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NikkiHeat

Záleží kolik ti je roků (tos taky mohla napsat)…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
4154

Já se od malička díval na všechno… jako první mám v paměti vetřelce nebo vesmirní kanibalové (taková komedie spíš:D ) a nijak mě to v životě nepoznamenalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
123123123

Co bych tet dal za to aby mi to taky zakazovali kolikrat se bojim s psem noci v lese

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jdi ke kamarádce,a podívejte se na Hellraiser,Pach krve, Dům tisíce mrtvol,Vyvrženci pekla,atd.Já tohle strašně žeru.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek