Avatar uživatele
alvin

Baví / bavila vás škola?

A které předměty máte / jste měli nejraději?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, lejdy.můn před 3079 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Většinou ano, a to i přes to, že jsem, zejména na gymnáziu, proležel všední dny v učebnicích. Po velkých prázdninách jsem spolužáky pravidelně rozčiloval hláškou „no konečně, už to bylo moc dlouhý, už mě ty prázdniny začínaly s…“
Škola mě baví i dnes – z pozice učitele.
Nejraději jsem měl angličtinu – dnes ji učím – , francouzštinu, ruštinu…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na všech školách jsem miloval hlavně státní svátky, neděle a prázdniny. Ale i tak se dá říct, že mně škola bavila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Škola mě moc nebavila,pak učňák ,to ano,bylo to dobré spestření života,na kterej dodnes rád vzpomínám.
Jen jsem pak psal na wikipedii,která se dodnes někomu nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

bavila mě fyzika, chemie a zoologie, méně matika a deskriptiva – jedna hrůza
polštinu, ruštinu jsem zvládal dobře, AJ hůře a NJ jenom základy
bohužel na tý vejšce byla fyzika i chemie nechutně opepřená vyšší matematikou, diferenciály a integrály což mně trochu vzalo nadšení a dech pro tyto předměty,
v praxi stejně k ničemu kdo nešel po studiu do výzkumáku a to byli jeden – dva ze sta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já měl rád přestávky, nejvíce tu dlouhou.
Vážně, škola mi dala mnoho, bavila mne, ale někdy bych…

Škoda, že mi historie nic neříkala, hlavně historie Keltů. Teď bych machroval, že jsem přispíval do wikipedie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Na střední mě bavila fyzika a chemie. Na vysoké mě bavila řada odborných předmětů, nesnášela jsem statistiku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Na základce jsem excelovala v češtině a angličtině, protože mi to šlo samo od sebe, ale ty úplný základy mě naučil hlavně brácha, kterej mi s učivem i nadále pomáhal, i když to pro mě kolikrát bylo hrozný mučení :)
Na čtyřletým gymplu to bylo obdobně, ale ve druháku se k tomu přidala biologie a ve třeťáku nečekaně chemie.
Teď jsem ve třeťáku na vejšce se zaměřením na biologii. Akorát mě mrzí, že jsme sice měli angličtinu, ale nijak dál jsem se nerozvinula a zvládám to sama četbou v angličtině a sledováním seriálů v originálním anglickým znění, kdy tak nějak vnímám jak dabing, tak titulky.
Nejhorší to bylo s matikou, ze který jsem dokonce propadala v pololetí kvinty, když jsem se dozvěděla, že ji budu mít i v prvním semestru, tak mě málem vomyli. Naštěstí jsem to s doučováním zvládla, stejně tak tu blbou statistiku a chemii, kterou jsem zas víceméně ráda mít přestala :D
Baví mě se dozvídat nový informace, ale nebaví mě koukat se na to, jak jde systém do háje, a tím pádem se na škole udržej i naprostí flákači, kterejm se akorát nechce pracovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kika007

Mě škola v podstatě baví. Nejvíc mě baví dějepis a nejmíň asi matematika :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek