mily

Bavení s klukem – tak co dál?

je mi 15,když se bavim s klukem,tak nevim o čem se snim mam bavit.Když už se ho zeptate na školu,koničky,hud­bu, filmy …Tak co dál?

Nejlepší odpověď
Wareg

To je těžko. Bavit se dá o ledasčem, jen ne o počasí (nejste-li zapálený meteorolog)… 🙂 Zkuste si najít ve vyjmenovaných věcech nějaké společné, které můžete třeba podnikat spolu a váš hovor se může rozvíjet.
Pokud si ale opravdu už nemáte co říct, asi to tak má být. Ne s každým člověkem najdete tu správnou řeč, zůstaňte kamarádi, ale nelámejte si hlavu, není to poslední kluk na světě…

Další odpovědi
martina1

Asi to bude hloupá rada,ale co zkusit počasí?To je dneska deštivo,to kdyby bylo sluníčko mohli bychom jet k vodě,…a třeba se chytne.A když to nezabere ani poněkolikáté,tak zkusit jiného kamaráda.Ono v 15 letech tě ještě čeká víc kluků.A jak už tu bylo napsáno,né s každým najdeš stejnou řeč.Ale nám seto říká.Ono v 15 jsme byli taky zamilovaní a mysleli si,že je to do konce života.....

Michal

Bav se s ním o konkrétní věci z jeho koníčků a zálib.Pár slov o filmu,kde je celý film o lásce ,ti vydrží na dlouho,ale hlavně nezapomeň dobře poslouchat,on ti jistě i nevědomky téma nabídne.Neklaď si za cíl,že s ním musíš každý den promluvit.Třeba si řeknete jen Ahoj,s úsměvem.

Nuk nuk

Musím souhlasit s Waregem. Pokud už jste vyčerpali veškerá použitelná témata a máte dojem, že už si nemáte o čem povídat, pak to bude asi veškerý vrchol Vašeho vztahu a lepší už to nebude. Nutit se do nějakého tématu jen, aby „řeč nestála“ je poněkud ztrapňující.
Snaha se spolu „bavit“ by měla být vzájemná ne jednostranná. Ať už jste jen kamarádi, nebo spolu chodíte.
Pokud jste si s někým opravdu rozumíte, budete si povídat o čemkoliv, aniž byste nad tím museli přemýšlet.