tvtomasa

Bathory: sborový zpěv

Jak mohl mít Quorthon z kapely Bathory ve svých skladbách sborový zpěv, když to byla jednočlená kapela? (Hrál ve skupině sám)
Sborový zpěv má například i Falkenbach ve kterém hraje také jen jeden člověk.
Mají na sborový zpěv nějaký nástroj? a jestli ano, uveďte prosím jméno.

Odpovědi
XDA

  1. Mohl si na to pozvat hostující zpěváky,
  2. mohl nahrávat se sborem,
  3. Mohl použít nějaký Choir effect na klávesách nebo pomocí midi při nahrávání, dělá se to tak běžné – ukázka na klávesy http://www.you­tube.com/watch?v=cvJbZ1s­R3PA

Rocker

Quorthon míval při nahrávání hosty,Fredericka Melandera (basa),Bjorna Kristensena (zpěv),Jonase Akerlunda (bicí) a další.