Baterie do mobilu typ Nokia BL-5C a je nafouklá,že nejde ani do mobilu vsunout.Co se s ní stalo ? Rychle se i vybíjí.

Baterie do mobilu Nokia N70

Nejlepší odpověď
baghira

Poškozená, pravděpodobně zkratem nebo nevhodným nabíjením (anebo taky vysokou teplotou – neležel mobil za sklem v autě?)

Další odpovědi
anonym

třeba je vyteklá.
být váma, tak bych ji hned vydělal, vyhodil a koupil si novou. určitě toto neni dobré, může poškodit mobil nebo i vybouchnout

Toruk

Je KO. Příliš bych neřešil co se s ní stalo, ale jak sehnat novou baterii.

greycell

výměna

Zdroj: http://battery­replacement.no­kia.com/batte­ryreplacement/cz-CZ/

chudst

Na tohle mam stejny nazor, jako ajtak, takze to psat do odpovedi ani nebudu, jen sem do diskuze. Okamzite! Okamzite ji vytahnete a kupte novou. NEPOUZIVEJTE JI! Kamaradka na me nedala a znicila si takto mobil, baterka praskla.

A co se s vasi baterkou stalo – kamaradka treba nechala mobil dlouho na primem slunicku. Nevim, co se stalo vam.