Saky

Básnička :)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat na básničku o přibližně dvou slokách,aby se rovnala druhému stupni na ZŠ. Děkuji ,jinak popřípadě vaše oblíbená :)

Odpovědi
Kelt

Třeba Vítězslav Nezval – , nevím název, ale začíná to Na břehu řeky Svratky kvete rozrazil – Ale asi má více veršů. Další autoři . Jan Čarek , František Hrubín, a pod.
Básničky, to bylo moje.

bolak

já si pamatuju polámal se mravenečník, jak zavolali toho traktora, aby ho ňějako dorazil nebo jak to bylo, ale už je to mnoho let, a člověk má tendenci vzpomínky si idealizovat

anonym

Nevím, ale pamatuji si od Fr. Hrubína Cestičku do školy.
A my jdeme mámo, táto
ať je zima nebo bláto…
To je první stupeň, ale je fakt že to fungovalo i v praxi.