Ewíík

Báseň jde do tisku ?

Složila jsem báseň a chtěla bych jí poslat někam do tisku nebo do nějakého časopisu , protože je fakt úžasná … Existuje nějaký deník ,časopis, apod. Do kterých bych to mohla poslat ?? Dík

Nejlepší odpověď
hanulka11

Časopisů je spousta ,můžeš zaslat nejen do jednoho , poznáš zda se jim bude líbit a otisknou ji .Také posílám příspěvky do časopisů a dočkávám se i odměny …jen to zkus ničeho se neboj- držím palce

najdi si na netu adresy a posílej
Doplňuji:
ano, dnes je to rychlé… pošlu mejlem a odpověď máš …než se naděješ…rozešli na více stran a budeš jistě úspěšná ,pokud jak říkáš je báseň fakt úžasná

Další odpovědi
anonym

Ewííku, v tom případě stačí zajít na nejbližší PNS a podívat se, kde bys chtěla, aby si Tvou báseň lidé přečetli. Časopisů a novin, kde se taková dílka dají vytisknout je hodně. Když si nebudeš jistá, prodavač Ti poradí. Adresa redakce je v časopisech i novinách vždy uvedena.

briketka10

jak říká Hanulka na internetu jsou některé adresy, zkus tam napsat e-mail, jestli by měli zájem o Tvou báseň..