kamuska

Barvy na vlasy od 16 .. let??

Proč můžu používat barvu na vlasy až od 16ti let??? Je to uvedené v upozornění na krabičce od barvy L'óreal.. proč?? UJškodí mi to nějak? díky

Nejlepší odpověď
Lorrien

Neuškodí Ti to víc než ostatním. Jenom to není dobré pro děti a když budeš mít alergickou reakci na barvu, tak to asi budeš snášet hůř. ;) Nejlepší je nechat se barvit u kadeřnice (ta by Ti to měla zakázat)… anebo vůbec 🙂 Jestli je to jenom přeliv, tak Ti přeju hodně štěstí, ale jinak… no, Ty budeš litovat, já už to mám za sebou :D

Další odpovědi
jpau

Já si spíš myslím že je to ochrana výrobce, L'orealu, před rodiči dětí, co se tím zmatlají a nejde to dolů.

Neočekával bych, že by ti to někdo neprodal – pokud jsi se s tím v obchodě přímo nesetkala – příjde mi to jako blbost, když mi bylo 13 tak mě občas mamka poslala abych koupil třeba Nurofen a nikdy nebyl problém, přičemž očekávám že by mi ublížil víc než barva na vlasy.