Avatar uživatele
dudu

barvy letošní sezony

Mám na chlapa možná nepatřičnou otázku. Četl jsem, že barvami letošní módní sezony jsou zelená a modrá.
Ze svého mládí si pamatuji rčení: zelená, modrá pro blázna dobrá"!
Mám to chápat tak, že jsem zcela vedle a tato zásada již neplatí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym před 5132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Nejste vedle. Módě sice prd rozumím,ale jako výtvarník můžu potvrdit, že kombinace zelené a modré byla vždy odstrašující. Jedná se jen a jen o důkaz, že ta móda zkrátka spěje do… horoucích pekel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Jen at to není v letošním roce barva oranžová nebo rudá…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nikča

Tohle si myslím nikdy moc neplatilo. Ale letošní barvy nejsou jen zelená a modrá, ale také červená a žlutá.. A barvy celkově – čím barevnější, tím lepší… – otázka je, zda tenhle módní předpis je možné používat i v běžném životě. Žluté džíny, zelené tričko a červená mikina? myslím, že ne…

Zdroj: fashiontv.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Nějaké módní trendy…vzpomínám si, jak se jeden čas nosily kalhoty sešité se sukní nebo kalhoty a na nich květovaná sukně. Vrchol nevkusu. Poslední dobou jsou to zase elasťáky pod minisukní. Taky hrůza a děs.

Podle mého názoru jsou módní trendy jenom snaha přimět kdekoho, aby utrácel další a další peníze na nějaké hadry, které jsou momentálně „IN“.

Neříkám, že není fajn koupit si něco hezkého. Ale já se spíš řídím vlastním vkusem a na nějaké trendy házím bobek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Neznám toto rčení, každopádně já se módou neřídím. Já mám ráda oranžovou, žlutou, tm. vínovou a bílou a je mi fuk, co zrovna letí. Když budou v kurzu modný šaty, tak se je přece nekoupím jen proto, že jsou in. A jestli se někomu líbí kombinace modrý a zelený, tak ať, když to zkombinuje dobře, tak to i dobře může vypadat, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek