dudu

barvy letošní sezony

Mám na chlapa možná nepatřičnou otázku. Četl jsem, že barvami letošní módní sezony jsou zelená a modrá.
Ze svého mládí si pamatuji rčení: zelená, modrá pro blázna dobrá"!
Mám to chápat tak, že jsem zcela vedle a tato zásada již neplatí?

Nejlepší odpověď
quentos

Nejste vedle. Módě sice prd rozumím,ale jako výtvarník můžu potvrdit, že kombinace zelené a modré byla vždy odstrašující. Jedná se jen a jen o důkaz, že ta móda zkrátka spěje do… horoucích pekel.

Další odpovědi
ten který je

Jen at to není v letošním roce barva oranžová nebo rudá…

Nikča

Tohle si myslím nikdy moc neplatilo. Ale letošní barvy nejsou jen zelená a modrá, ale také červená a žlutá.. A barvy celkově – čím barevnější, tím lepší… – otázka je, zda tenhle módní předpis je možné používat i v běžném životě. Žluté džíny, zelené tričko a červená mikina? myslím, že ne…

Zdroj: fashiontv.com

afro.minerva

Nějaké módní trendy…vzpomínám si, jak se jeden čas nosily kalhoty sešité se sukní nebo kalhoty a na nich květovaná sukně. Vrchol nevkusu. Poslední dobou jsou to zase elasťáky pod minisukní. Taky hrůza a děs.

Podle mého názoru jsou módní trendy jenom snaha přimět kdekoho, aby utrácel další a další peníze na nějaké hadry, které jsou momentálně „IN“.

Neříkám, že není fajn koupit si něco hezkého. Ale já se spíš řídím vlastním vkusem a na nějaké trendy házím bobek.

anetadela1

Neznám toto rčení, každopádně já se módou neřídím. Já mám ráda oranžovou, žlutou, tm. vínovou a bílou a je mi fuk, co zrovna letí. Když budou v kurzu modný šaty, tak se je přece nekoupím jen proto, že jsou in. A jestli se někomu líbí kombinace modrý a zelený, tak ať, když to zkombinuje dobře, tak to i dobře může vypadat, ne?