Peťulinečka

Barvicí šampon na vlasy

Jak dlouho vydrží šampon na vlasy ? Kolik umytí vydrží ?
Doplňuji:
jako kolik umytí vydrží ta barva ..

Nejlepší odpověď
Lucijej

To záleží na konkrétním šampónu. Některé jsou na 6 – 8 umytí, jiné na 20 – 30. Ale to si přečteš na obalu každého šampónu.

Další odpovědi
celie

šampon vydrží podle toho jak často si umýváš vlasy.Ale je určitě šetrnější na vlasy než barva.Ta ti sice vydrží déle ale je vidět kdy ti odrusta,a ničí ti víc vlasy.Kdežto šampon se smyje a mužeš zase zkusit,třeba zase jiný barvící šampon.

Kajolka

No, nevím, tomuto já nevěřím. Nevydrží to, je to plné chemie a jak se to vymývá, tak vlasy nevypadají hezky. Spíš bych sáhla po přírodní barvě na vlasy :) S tou budeš spokojená. Já si ji kupuju od khadi a musím říct, že ta mi sedí perfektně.

Cizecek.M

Ty tyhle barvy používáš? Zajímalo by mě docela, jak chytají, když jsou přírodní? A vydrží?

Derrynka

Já jsem se na khadi dívala a oni mají i vlasovou kosmetiku… tak na tu bych se zeptat. Ty olejíčky se mi tam líbí moc. Používáte? A spokojenost?

KamilaN

Já používám tady ten proti padání vlasů https://www.kha­di.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml a jsem spokojená. Používám teda i jejich barvu na vlasy. Super je, že jejich barva vlasy neničí, ale naopak ochraňuje. Za sebe tedy doporučuji.

TominkaFuky

Já teda přírodní vlasovou péči od khadi používám a jsem s spokojená maximálně. Ta jejich péče je dokonalá a pro vlasy potřebná. Vlasy jsou díky ní zdravé a silné.

KaraskovaAl

Co od vše kupuješ a používáš? Já jsem si říkala, že bych přírodní vlasovou kosmetiku koupila ještě ségře k vánocům, ale tak nějak váhám, kde a co vybrat…