Avatar uživatele
kamila44444

Barvení vlasů

Mám světle hnědé vlasy a chtěla bych si je obarvit na tm. hnědé. Mamka mi říká, že by mi to chytlo do černa, protože je mám „tmavé“. Je to pravda? Mám si je barvit? Jak by to vypadalo potom, jak mi to bude odrůstat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4007 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Začala jsem si barvit vlasy úpo třicítce, kdy mi začaly šednout a dobrých 10 let na to stačila hena. Ta byla výborná i pro výživu vlasů.
Se skutečným barvením jsem začala asi v pětačtyřiceti. Je dobré používat skutečně kvalitní barvy. Pokud chceš mít vlasy tmavější, tak odstín nebude moc odlišný. Dobarvování odrostů bude ale skutečně potřebné každý měsíc.
Nechceš raději zkusit svou barvu vlasů oživit nějakým barevně výraznějším melírem? Ten nebude tak háklivý ani na odrůstání vlasů a můžeš mít při každém barvení jiný. Je daleko variabilnější.
Kvalita vlasů se barvením každopádně změní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Zbytečně si vlasy nebarv, ale kdžy už to tak chceš, tak se podívej v drogerii na tu krabičku té barvy na vlasy a přečti si to tam, co tam píší a jaká je barva na obrázku.

Nebo si dojdi za (zkušenou) kadeřnicí, ta ví co a jak.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
monickaaa

Ano pokud si je nabarvíš mohou být trochu tmavší, ale záleží jaký odstín zvolíš barvy. Jinak při odrůstání to nebude moc pěkné, bude potřeba odrustající vlasy min. každý měsíc dobarvovat ;)
Doplňuji:
Každoádně je nejlepší poradit se s kadeřnicí

Upravil/a: monickaaa

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl