Avatar uživatele
qwert7

Barvení vlasů

Dobrý den, svou původní barvu (tmavě hnědou) jsem stáhl odbarvovačem a pulku si nabarvil červeným amponem. Chtěl bych se zeptat, za jak dlouho se mi smyje sampon a kdy uz budu mit odrust svych puvodnich vlasu. Diky za odpovedi

Zajímavá 0 před 4412 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Záleží na kvalitě vlasů, na tom, jak hodně hluboko odbarvovač vlasy zasáhl a také na kvalitě šamponu. Jak toho červeného, tak i šamponů, kteým si myješ vlasy.
Teoreticky by se měla červená barva za několik umytí smýt, ale díky odbarvovači může proces trvat déle. Můžeš i čekat, až červeň odroste. Ale spíše se smyje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Na šamponu na barvení je návod a ten by měl obsahovat i informaci, jak dlouho barva vydrží, pravidlem je, že na odbarvené vlasy chytají barvy výrazněji.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Na odbarvené vlasy chytají barvy sice výrazněji, ale zase se rychleji vymývají. Hlavně ty červené. Známá nosí červený melír a vím, že to jde dolů dost rychle. Chce to často mýt vlasy alkalickým šamponem, ale připrav se na to, že než vlasy odrostou, bude to chvíli trvat a projdeš odstíny růžové a fázemi májového kotěte. Ideální by bylo vlasy úplně ostříhat nebo je nechat sjednotit barvou, která je tvá původní. Nejlépe to jde barevnými pigmenty od Welly (prodávají je a pracují s nimi v kadeřnictvích).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KamilaN

Já doporučuji kupovat místo barvících šamponů a jiných chemických věcí v drogerii přírodní kosmetiku. Zkusila jsem toho celkem hodně a nejvíc se mi osvědčila přírodní kosmetika Khadi. Chemií si jen zničíte vlasy, tady ty barvy naopak vlasy chrání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cizecek.M

Ahoj, super jsou přírodní barvy khandi. Znáš je? Jsou šetrné, takže po nich vlasy nejsou zničené, naopak vlasy jsou díky nim krásné, leské, zdravé. Vůbec nejsou vysušené. Barvy jsou syté, krycí a perfektně chytají na vlasy.

Avatar uživatele
Vikki.vivi

prosím tě, já jsem se tam dívala na světlé odstíny. Moje vlasy jsou ale tmavší, tak by mě zajímalo, jak barva chytá?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Hele, ty khadi barvy jsou hodně kvalitní. V tomto bych teda jako neměla ale ani trochu strach :) Ostatně, už jsi to zkusila?

Avatar uživatele
Derrynka

Takže myslíš, že když mám hnědé vlasy, i když teda spíš světlejší, než tmavší, že mi barva od khadi vlasy trochu zesvětlila? Chytne, když je přírodní?

Avatar uživatele
Cizecek.M

Jasně, určitě… jsou to velmi kvalitní barvy. To, že jsou přírodní, je jejich přidaná hodnota :) Takže tohoto bych se opravdu nebála :)

Avatar uživatele
TominkaFuky

Já jsem si vlasy barvila tou barvou od khadi. Řekla bych, že rozdíl byl tak dva odstíny směrem na světlejší a jo, barva chytla krásně. Takže tohoto bych se nebála :)

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, tyhle barvy neznám, ale už jsem se na něj dívala a musím říct, že mě zaujaly dost. Asi si je koupím. Jak chytají? A barva je sytá?

Avatar uživatele
Kajolka

Ahoj, měla bych taky dotaz k barvení vlasů… Chtěla bych zkusit přírodní barvy… Máte s nějakými takovými zkušenostmi? Jde mi o přírodní barvy, ale kvalitní.

Nový příspěvek