Barva marcipánu

Prosím , kdo mi poradí jak docílit stříbrnou barvu z základního marcipánu. Děkuji
Doplňuji:
Mám základní gelové barvy a z těch bych chtěla docílit tu kýženou stříbrnou. Potřebuji ji do zítřka a tu mi žádný E-shop nedodá.

Odpovědi
Cullinda

http://www.pe­ceni.info/zla­ta-barva

elektrikář

Rozdrtit stříbrné kuličky na zdobení, možná že by to šlo.

anonym

Orlíku,Orlíku.Díval jsi se na odkaz,ty troubo ( a to jsem kurevsky slušnej).Mě je e-shop v tuto chvíli na prd!Otázka byla doplněna proto,aby mi někdo poradil.