mája best

Poradíte, zda je možné obarvit vlasy z červené na hnědou?

Ahoj, asi před 14 dny jsem si objevila vlasy na červeno, ale chtela bych je hnědé (např. Liskova hnědá) a nevím, jestli si je muzu obarvit znova, jestli to jde.
Je mi dvanáct a po prázdninách jdu do šesté třídy a nechtěla bych je mit červené, ale hnědé, co mám dělat?

Ostříhat asi ne teď už mám vlasy nads ramena.
A ke kadeřnice taky nechci jít mamka říkala že to akusime do!má☺☺☺

Nejlepší odpověď
hanny 2

Šikovná kadeřnice to zvládne!

Další odpovědi
briketka10

Prodávájí se tyto smývající šampony
kupuju si středně hnědý a mám
po něm vlasy skoro tmavě hnědé
také mám delší vlasy pod ramena
a stačí mi jedno balení :
http://www.pa­lette.schwarzkop­f.cz/palette/cz/cs/ho­me/produkty/stu­pen-2/color-shampoo/prehled-odstinu.2.html

Doplňuji :
Tím šamponem můžeš vlasy obarvit bez problémů
hned není škodlivý, jako obyčejná barva s červenou,
bych nechodila ani jeden den a ani s košem před barák ☹

ReHu

14 dnů je docela krátká doba. Ale záleží na druhu použitelná barvy.
Jsou prázdniny, tak červená bude pěkná.
Ještě to chvíli vydrž a v polovině srpna (přibližně) to nabarvi hnědou.
Nezapomeň, že výslednou barvu hodně ovlivňuje stávající barva. Při opakovaném barvení třeba hnědou dostávají vlasy barvu skoro černou.

Minas

ostřihat je. Nejdříve se nauč češtinu..