Jindrák

Kde seženu nějaký přesný barometr za slušnou cenu?

Kde seženu nějaký přesný barometr za slušnou cenu. Ty levnější z hobymarketů vůbec nefungují a dávat několik tisíc se mi nechce. Máte doma někdo levnější barometr, který dobře funguje, pošlete mi prosím odkaz, kde jste ho koupili a za kolik. Děkuji

Odpovědi
Hlada

Můžu potvrdit, že koupit přesný barometr je opravdu problém. Vesměs jsou to spíš dekorační předměty než měřicí přístroje. Sledujte Aukro. Mně se tam podařilo koupit nový barometr o průměru 13 cm, který má rozsah 990–1030 hPa na 180° výchylky ručičky za 320 Kč a měří s chybou do 1 hPa.

ahmad

Si vyrob ze zavařovací sklenice,nafu­kovaciho balonku,brčka a jehly :D

jenda1

Máme doma tento barometr http://www.ho­dinarstvi.cz/pro­dukty/barometry/ba­rometr-39104.html Je v moderním stylu a ukazuje docela přesně. Ze začátku jsem ho kontroloval přes data z internetu a odchylka byla minimální. Nyní je ve slevě za slušnou cenu.

misp

Kupovali jsme tady už i nástěnné hodiny. Mají tam i pěkné barometry za solidní cenu: https://www.net-hodinky.cz/cz-kategorie_21434-0-barometry.html