Mislok

Mate nekdo zkusenosti s barevnymi cockami??

Ahoj, mate nekdo zkusenosti s barevnymi cockami klidne ne ceskymi ( desio, adore bi), ktere by zakryly hnede oci – pozadovana barva je zelena, modra nebo seda.. Uz jsem mela asi troje ceske cocky a nejen ze nezakryly, ale byli i neprijemne v oku, a to jsem je mela vybrane i od ocniho, moc bych to potrebovala, jeste bych dodala ze bych chtela aby byly prirozene, dekuji za jakekoliv zkusenosti, moc by mi to pomohlo, dekuji
P.S. muzete pridavat i foto.

Odpovědi
anonym

http://www.ba­revnecocky.eu/mo­dre-kontaktni-cocky/?gclid=CJ­2ZsKLbuL4CFSsIw­wodsRsA8g

bayeer

tak už 3 roky nosím barevné čočky. A čočky taky maji své poloměr zakřivení, průměr, tloušťka. jestli chcete objednat z netu je tám napsani skoro všecko třeba záruka atd,…akorád na to doma potřebujete roztok na čočky a taky čistota čočky. :) . jestli přes ty čočky vidíte blbě, vám to nějak vadi tak bude maly pruměr.
Doplňuji:
Jinak to nemělo byt nějaky problém. A jinak taky lidi na to říkají že to kazi zrak.

novaky

…poradte vykřičník vykřičník vykřičník. takhle se dozvíš kulový
má rada. jdi na to jinak

Bukvice

Moc zajímavé a bláznivé čočky jsou na http://www.atrak­tivni.cz/clanek/ne­budte-nudni-budte-crazy