Radovan M

Barevná kombinace automobilu – tuning

Dobrý den,
budu dávat auto do mírného tuningu, pořád přemýšlím nad barevnou kombinací, tak se chci zeptat co byste mi poradili Vy ? =)
např.: zelená limetková metalíza, černý přerušovaný pruh od předních světel k zadním, černá kola
btw: Je to třídvéřový hatchback ( Kia Pride )
Předem díky za rady =)

Nejlepší odpověď
mojitek

To by se muselo videt,ale limetkova s cernou je docela bezna barevna kombinace teda co se tuningu tyce.A co treba kapotu dat do karbonu(tmave seda/cerna a nekde na auto dat nejaky decentni airbrush? Rozhodne bych sel i do chiptuningu.Znamej to mel 3 r.na Oktavce za 10 tis a jelo to jak z praku-pak ji prodal.Ale pozor,nebrat prvni firmu na kterou narazite-je chiptuning a „chiptuning“

Další odpovědi
cukrar

doporučil bych navštívit několik tuningových srazů, je jich v létě mnoho. Tam si vyberete (nekopírovat) to nejlepší co se Vám líbí a pustíte se do díla.
třeba: http://cukrar­.rajce.idnes.cz/A­Rapid/#100_223­6.JPG
http://milancu­krar.papricka­.cz/focus/#2
a další…

halamka99

Já bych dal modrou s bílým pruhem. Pozdravuj Míru… ty už budeš vědět jo a taky v Náchodě