barbakan zlatý!!!

gratuluji :)

Nejlepší odpověď
dědapetr

Gratuluji k dosažení zlata.

Další odpovědi
iceT

Taktéž se přidávám s gratulací.....-)

ten který je

Gratuluji ke zlatu.Barbakane,na světových trzích cena zlata výrazně propadá,nejinak tomu bude i zde.:-)

Andělé

Také gratuluju k dosžení zlata.

anonym

Připojuji se všem gratulantům.aj­ťáku,to si fakt asi odneseš,jen co -iv- přijde.

Drap

Blahopřeji také

tom004

Přidávám se ke gratulacím. :)

led

Blahoželám Barbakanovi k zlatu.
PS.
Dr Axl, toto je ukážka, že aj prepovede založené na vedeckých výpočtoch, niekedy môžu zlyhať. Na ľudskom faktore.

Doplňuji:
Chudinka -iv-, teraz rinčí zbraňami. Ale verím, že po zotmení vyhlási Celosvetový večný mier na večné časy a nikdy inak.
A ďalej bude udelovať palčeky… 🙂

barnajka

My tu všichni blahopřejeme a slavíme…a oslavenec nikde :))
Narozdíl ode mě ale určitě zbaběle neprchl před davy gratulantů, ale nejspíš se věnuje jiným přijemnějším „povinnostem“ :)

Až to budete barbakane číst, asi už bude dávno po všem, ale stejně vám ještě jednou přeju vše nejlepší k výročí… a taky přidávám gratulaci k vašemu zlatu! Ať si říká kdo chce-co chce, na Odpovědi patříte a to zlato máte zasloužený. Tak si teď užijte svou minutku slávy – a pak hups zpátky do „rutinního“ ptaní a odpovídání ;)

anonym

To sis teda troufnul hodně, iv tě bude do smrti nenávidět, copak nevíš, že má na ženichy monopol?
Kdosi mu docvakal během hodiny 96 bodů, že by náhoda?
Ale i přes porušení protokolu se též připojuji.
(Doufal jsem, že budu moci předat pomyslné Áronovo veslo, abych se vysvobodil z údělu řeky Skyth, … škoda).
P.S. Otázka byla přesunuta z rubriky Rodina a vztahy, z důvodu chybného zařazení.
Doplňuji:
Překlep – „Cháronovo“.

casey

I ja se pripojuji. Gratuluji, zlaty barbakane.

Berušinka

Také se připojuji ke gratulaci =)

anonym

VYHLASUJI TRETI SVETOVOU !!!
A vas ostatni necham hadat , kdo proti komu !
:-p -iv-
Ja debil. ! Vcera tady jeste radim Ajtakovi jak se zbavit pred randem bedaru a popraskanych koutku .. a takovahle odplata. ! -iv-
Jen kvuli B., jsem dala posledni hvezdicku v zivote !

Terryle

I já blahopřeju. Taková stálice jako Vy si to zlato zaslouží ;o)

pokazdejinak

také se připojím ke gratulaci – jak jsem pochopila, teď máte něco jiného ke slavení :)
takže si užijte obojí… zlato i oslavu doma

hanulka11

Tak dostal náš barbakan to zlato k výročí svatby nemáš dneska té radosti nějak moc …ale moc ti to přeji.
Zase jsem to prošvihla, dnes nemám čas vysedávat u pc, ale moc a moc gratuluji ke zlatu a doufám, že se dočkáme toho rozřešení jak jsi psal, že dáš vědět jak vše dopadlo.

Deli

On je opravdu zlatý, bez něj by tu taková sranda nebyla 🙂
Tak přeji ještě hodně a hodně dobrých otázek!

anonym

iv-omlouvám se vám, nevěděl sem, že je to vaše povinnost, příště vám to už neudělám.

dr.axl-jen sem mu opalečkoval otázky, které se mi líbili a dozvěděl sem se z nich něco :)

anonym

Ajtaku … , az je mi vas ted lito. ! 🙂
Chtela jsem se pucit alespon 3 dny , ale nejak me to nejde. ! Palecky ale az od zitra !! 🙂

  • iv-

anonym

promiňte, já nevěděl, že je to vaše práce :)

anonym

🙂

anonym

Ad led, však to taky mělo v podtextu návodné popíchnutí, aby se to někdo pokusil zvrátit a jak vidno zdařilo se.
Také po víkendu už plno z nás nemá čas sledovat Odpovědi i během dne.